Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting (/Temat-Hosting-Security-Host-zwiekszyc-pakiet-czy-zmienic-hosting-69257)



Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - Komet - 12-05-2013 09:19

Korzystam z najtanszego pakietu na securityhoscie, dostalem maila, ze zuzywam zbyt wiele mocy obliczeniowej i moge albo zwiekszyc pakiet albo sie przeniesc. Nie wiem za bardzo co teraz robic, czy po prostu zwiekszyc pakiet, czy moze wybrac jakis inny hosting - co byscie polecali w takim wypadku ? Jakie sa wasze doswiadczenia z Securityhostem?


RE: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - gelmen - 12-05-2013 09:53

Ja posiadam Hosting u Panów z SecurityHost. Domyślam się, że posiadasz pakiet -h1- który jest na prawdę pod początkujące strony. Do tego WordPress dość obciąża małe serwery bo zużywa trochę CPU. Mam wykupiony pakiet -h2-, nie wiele różni się cenowo a utrzymuję na tym 3 strony, również znajomemu i wszystko jest w porządku. Tak więc jeśli masz jakieś problemy zwiększ pakiet na h2, załatwi to wszystkie problemy.


RE: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - Komet - 12-05-2013 11:39

Dlugo juz korzystasz z tego pakietu h2?


RE: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - gelmen - 12-05-2013 11:41

Około miesiąca.


RE: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - Komet - 12-05-2013 11:45

To zuzycie mocy obliczeniowej spowodowane jest wiekszym ruchem na stronie czy wieksza iloscia postow czy jak to jest ?


RE: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - gelmen - 12-05-2013 11:53

Do końca nie wiem jak to jest, ale na pewno w dużej mierze nie zależy to od wejść na stronę czy tez postów. Sam w sobie silnik WordPress zużywa trochę, czasami ktoś pisze, że kod strony wymaga optymalizacji. Tak czy siak mogę się mylić bo nie jestem od tego specjalistą, a nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Wykup h2 i po problemie. Zanim kupiłem konto hostingowe u nich, Admin od razu odradził mi kupna h1 bo to na prawdę słaby serwer.


RE: Hosting Security Host - zwiekszyc pakiet czy zmienic hosting - Vister81 - 12-05-2013 11:54

Ja na Security wykorzystywałem ponad 13% CPU, przeniosłem się na Hostowo.eu, gdzie limit dla najtańszego pakietu to 15%, i nie mam żadnych problemów.

Ja bym zmieniał, lub wykupił H8.