Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adfly - Wasze sposoby na wejścia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adfly - Wasze sposoby na wejścia (/Temat-Adfly-Wasze-sposoby-na-wejscia-69230)

Strony: 1 2


Adfly - Wasze sposoby na wejścia - GGG205 - 11-05-2013 18:20

Witam was od pewnego czasu zacząłem zarabiać. Korzystam tylko z Allegro i Adf.ly na którym prawie nic nie mam. Konto posiadam już tam spory czas i nie wiem jak wy możecie mieć tyle wejść. Posiadam na razie 1,000 viewsów, ale to za czasów MINECRAFTA jak ludzie pobierali hacki. Więc jedno małe pytanie. SKĄD TYLE WYŚWIETLEŃ ???


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - gelmen - 11-05-2013 18:28

Jak to skąd ? Spam.


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - Szaman1644 - 17-05-2013 09:38

Gdzie spamujecie??? Większość osób nie wie, że trzeba wcisnąć skip ad i po prostu wychodzi nie nie zalicza nic. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, ponieważ brakuje mi 0,8$ do wypłaty, a teraz z tego nie korzystałem.


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - Takeshi - 17-05-2013 10:42

Testowałem jakiś sposób, z tym LikeNation, CustomHits, taki tam syf. Na LikeNation największy był popyt(dało radę 1$ wycisnąć w 3 dni), ale potem punkty znikają szybko. Co do CustomHits, tu jest słabiej bez płatnego konta, od 0,01$-0,04$ da radę wycisnąć dziennie, nie korzystam już, ale kilka centów leci z CustomHits bo sporo punktów miałem z Traffic'a.


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - Pentas - 27-05-2013 09:03

mała kasa, moim zdnaiem nie warto w to wchodizc jak i rozwijac


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - venzer - 27-05-2013 10:33

(27-05-2013 09:03)Pentas napisał(a):  mała kasa, moim zdnaiem nie warto w to wchodizc jak i rozwijac

Głupoty gadasz jasne że da się zarobić może pensji z tego nie uzbierasz ale 100-200 zł na miesiąc spokojnie można poświęcając max 2h dziennie.


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - wanda x88 - 01-06-2013 08:31

a refban ile płaci?


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - venzer - 03-06-2013 18:59

za 60 unikalnych wejść naliczyli 0.15$ więc sam sobie odpowiedź moim zdaniem nieźleSmile
jednak mają wysoki próg wypłaty 100$ i inne kryteria więc polecam jednak Adf.ly


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - Horusssek - 24-07-2013 13:02

ja zarabiałem na adf.ly poprzez spam na zapytaj.onet.pl wrzucając około 5 razy dziennie pytanie w około 14 dni wbiłem tam 4,20$ lecz znudziło mi się to. Oczywiście można częściej spamować np różnymi pytaniami i co jakiś czas gdyż wiadomo że z czasem są one usuwane. Do zarabiania na adf.ly dobrze jest też mieć jakiegoś bloga, konto na YT lub fanpage.

PS. zauważyłem że po założeniu konta pierwsze kliki dają nam jakby więcej dla zachęty a potem to spada ale i tak można na prawde z tego coś wyciągnąć. widziałem statystyki gościa co na zapytaj miał po 1k klików dziennie głównie z polski ale zawsze

I mam jeszcze pytanko co to są te unikalne kliki i kiedy je nalicza?


RE: Adfly - Wasze sposoby na wejścia - Br0nek1234 - 24-07-2013 13:08

Unikalne to są kliki unikalnych osób co wcześniej nie klikali w ten link. A jak już 2 raz ta osoba wejdzie to zalicza zwykle wejście nie unikalne.