Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie monety jak również inne starocie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie monety jak również inne starocie!!! (/Temat-Kupie-monety-jak-rowniez-inne-starocie-69229)

Strony: 1 2 3 4 5


Kupie monety jak również inne starocie!!! - Szaman1644 - 11-05-2013 18:05

1.Nazwa przedmiotu : Srebrne i złote monety oraz inne starocie.
2.Opis przedmiotu : Tak jak w temacie!
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : Do ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank, Paypal


RE: Kupie srebrne i złote monety!!! - Ernest - 12-05-2013 14:57

Ja posiadam kilkanaście złotych monet , za 1-2h porobię zdjęcia i wyśle PW.


RE: Kupie srebrne i złote monety!!! - Szaman1644 - 14-05-2013 16:03

Jakoś nie doczekałem się zdjęć i z innych tematów widzę, że raczej się nie doczekam.

Tak więc zapraszam inne osoby do sprzedawania mi zbędnych reczy. Naprawdę warto dobre ceny.


RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - haktywista - 14-05-2013 16:20

A ile masz pieniędzy na ten wydatek z Certyfikatem czy nie?


RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - Szaman1644 - 14-05-2013 16:22

Dość żeby zakupić całą kolekcję od jednej osoby. Moim hobby jest zbieranie i skupuje takie różne starocie, a najchętniej monety. Jak mi się coś znudzi to sprzedaje albo wymieniam na coś innego.

A monety nie muszą mieć certyfikatu. Wystarczy zdjęcie. Na pewno dojdę czy nie jest fałszywa.


RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - Madroxx - 14-05-2013 17:25

A meble skupujesz ?impreza


RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - Gittech - 14-05-2013 18:02

Wybieraj:
[Obrazek: SAM1080JP_nrxprhq.JPG]
+
[Obrazek: 13100_m.jpg]
(nie moje zdjęcie ale mam taką samą)



RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - Szaman1644 - 14-05-2013 18:09

Z tych 2 zł to masz jakieś z przed 98 roku??? 200 zł XXX lat PRL chętnie wezmę podaj cenę.

P.S. Co do mebli to tylko takie bardziej antyczne. I musiałbyś mieszkać dość blisko mnie, bo to już muszę zobaczyć na własne oczy, żeby ocenić. A masz coś ciekawego???


RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - Gittech - 14-05-2013 18:45

Z dwuzłotówek, najstarsza z 2000r., co do XXX lat PRL to miałem ich dużo i teraz została mi tylko jedna (muszę poszukać). Mogę Ci ją sprzedać 30zł z moim pokryciem kosztów przesyłki. Wpłata na konto bankowe, ew doładowanie t mobile 2x 25zł Jerk
Idziesz na to? Lol


RE: Kupie monety jak również inne starocie!!! - tomazzi - 14-05-2013 19:32

u mnie się coś starych monet by znalazło z czasów młodości Smile
w wolnej chwili poszukam, u mnie leżą gdzieś bezczynnie a ty jak kolekcjonujesz to może cię zainteresują Smile