Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) (/Temat-AdonExchange-com-CPM-Tygodniowe-platnosci-w-kazdy-piatek-69201)

Strony: 1 2


AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - musicfan - 11-05-2013 11:53

AdonExchange.com jest to system reklamowy który koncentruje się na reklamach CPM i CPC. AdonExchange jest otwarty dla użytkowników z całego świata, którzy chcą zarabiać.

Specyfikacja systemu:
- Przyjmujemy ruch z całego świata.
- Użytkownicy z całego świata są mile widziane.
- Tygodniowe płatności - NET5. (PayPal)
- 5% Program Partnerski.
- Promujemy jakościowe materiały.
- 1$ minimum wypłaty


Czyty link: http://adonexchange.com/
Reflink: http://adonexchange.com/?r=30


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - lukasz1950 - 12-05-2013 12:45

Dobrze zliczają? Wypłaciłeś już coś? Nie umiałeś przetłumaczyć sam paru prostych zdań?


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - musicfan - 12-05-2013 13:33

(12-05-2013 12:45)lukasz1950 napisał(a):  Dobrze zliczają? Wypłaciłeś już coś? Nie umiałeś przetłumaczyć sam paru prostych zdań?

Źle zliczają, nie wypłacałem, nie umiałem Smile
Coś jeszcze?


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - lukasz1950 - 12-05-2013 16:30

To wszystko tylko po co dajesz taki za przeproszeniem gówniany serwis?


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - musicfan - 12-05-2013 17:11

żeby tacy jak ty mieli kogo hejtować Smile PEACE!


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - Pawel Szamotulski - 12-05-2013 18:01

Zaliczają 100%? Jakie stawki? Czy wgl wypłacają?


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - musicfan - 12-05-2013 18:12

100% mało serwisów zlicza ... nie wiem nawet czy są takie serwisy
Stawki? nie mam pojęcia
Wypłacają? w najbliższy piątek się przekonamy Smile


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - lukasz1950 - 12-05-2013 18:52

Wszedłem w to i zalicza całkiem dobrze, stawki z tego co po sobie widzę to 0.05$/1000.
A co do wypłat tak jak @up, ponieważ serwis jest nowiutki.


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - Pawel Szamotulski - 13-05-2013 15:33

Te reklamy mulą.....
Słabo zalicza.


RE: AdonExchange.com - CPM / Tygodniowe płatności (w każdy piątek) - lukasz1950 - 13-05-2013 18:53

Strona już chyba umarła facepalm