Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
depozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: depozycjonowanie (/Temat-depozycjonowanie-69191)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 11:03

jak z tego black hat seo korzystac aby nie wyrwac bana od google?


RE: depozycjonowanie - CreepyUploader - 11-05-2013 11:32

Kolego jest coś takiego jak edycja postów...
@Topic
Ludzie zawsze będą kopiować i nie wiem czy coś na to poradzisz. Teraz jedna osoba skopiowała (jakoś zrobisz zeby dostał flitra itp) to zaraz będzie takich 10 następnych osób Wink Szkoda czasu moim zdaniem ale każdy ma swoją opinie


RE: depozycjonowanie - Vister81 - 11-05-2013 11:46

Kolego killer. Zadaj sobie najpierw pytanie, czy Ty aby sam nie masz 90% skopiowanej treści na stronie, i czy sam grasz "fer". Dopiero potem zastanów się nad tym, czy naprawdę chcesz komuś uprzykrzyć życie, bo Tobie może trafić się to samo, zupełnie przez przypadek Smile

Także nie warto.


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 11:53

ale trzeba jakos sie wybic:-)


RE: depozycjonowanie - daniel42na - 11-05-2013 11:55

No to się wybij, pracuj nad sobą i swoją stroną - modyfikuj, ulepszaj, testuj, dodawaj..
Kombinatorstwem i próbami niszczenia innych tylko marnujesz czas który mógłbyś poświęcić na mase innych, bardziej przydatnych czynności.


RE: depozycjonowanie - Vister81 - 11-05-2013 11:58

Mając porządną treść i bloga wybijesz się znacznie wyżej w G niż osoba, która Cie "skopiowała". Wygląd bloga, tagi - tego w 100% skopiować prawie nigdy się nie da.
Sposobem eliminacji nie zdziałasz wiele, bo zawsze ktoś Ci będzie coś kopiował...

Do tego - dodawaj screeny wraz ze znakiem wodnym. Z dużą ich ilością najlepiej.


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 12:05

a jesli mam bloga na blogspot.com ?
tam tagow dodac nie mozna. tylko takie w opisie:-)
mam spamowac postami?:-)
uzywaz usnuke lub gsa ranker?


RE: depozycjonowanie - CreepyUploader - 11-05-2013 12:09

To kup domene .com, eu ?Smile Naprawdę opłaca się kupić hosting+domene, nawet taki tani, odrobi Ci się szybko. Warto bo potem od nowa pozycjonować stronęSmile No chyba, że na youtube zarabiasz to inna sprawa.


RE: depozycjonowanie - Qwik - 11-05-2013 12:10

Da się tagi dodać na blogspocie.


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 12:15

zarabiam od 2 tygow i mam juz 30$ :-)
1 wyplata idzie wlasnie na domene zapewne .com :-)
@up
jak niby?
chodzi ci chyba o extra tagi