Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
depozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: depozycjonowanie (/Temat-depozycjonowanie-69191)

Strony: 1 2 3 4 5


depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 09:07

witajcie:-)
mjalem dobra swieża nisze:-)
bylem 2 w google po wpisaniu i jakis typek skopiowal ode mnie z bloga caly post razem z tematem co do joty i jest wyzej ode mnie.jest 2 a ja 3 a przez 1 dzien ladne zarobki mialem.
mozna by go jakos zdepozycjonowac? lub sb podniesc wyzej?


RE: depozycjonowanie - Bandaid - 11-05-2013 09:16

Wypinguj go Wink


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 09:20

pingbomb.com i ile czasu?
czy sa lepsze strony?:-)


RE: depozycjonowanie - Fudal94 - 11-05-2013 09:26

od kiedy pingowanie wpływa źle na strone? ostatnio była gdzieś o tym mowa...
jakby to tak działało to każda duża firma mogłaby pingować konkurencje ... wp oneta itp wiec zły pomysł Smile


RE: depozycjonowanie - Bandaid - 11-05-2013 09:30

To był taki żart Wink Wielu "mentorów" twierdzi że za pingowanie można dostać filtra od Google Smile
A tak na serio to musiałyś sprawić żeby dostał filtra czyli nie tylko tą niszę którę od ciebie skopiował ale każdą inną w zasadzie by stracił. Myślę że program GSA Search Engine Ranker i konkretne obspamienie nim internetu załatwiłoby sprawę Jerk


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 09:30

ale to sa dobre strony:-)
a ta trzyma sie przez pare tygodni max miesiac.
to co zrobic aby byc wyzej?
nie chce podawac strony bo na tej niszy ladnie mozna zarobic i mi dlatego zalezy..
pomoze ktos?:-)


RE: depozycjonowanie - Macieqx - 11-05-2013 09:30

Dokup backlinki


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 09:31

juz mi 5 dni minelo:-(
mentorek poleci. mi starsza wersje sciagnac:-)
a z tym depozycjonowaniem to jak?


RE: depozycjonowanie - Bandaid - 11-05-2013 09:33

Po co kupować? Ściągasz program GSA Search Engine Ranker ustawisz Page Rank na 0 i piszesz jakiś artykuł i wstawisz w nim linki do strony twojego "kolegi" Wink Wtedy Google pokapuję się że twój "kumpel" nie gra fer ( Jerk2 ) i dostanie filtra Smile Proste.
Edit: Jest wiele programów w tym stylu np. Xrumer lub Senuke


RE: depozycjonowanie - Gamekiller - 11-05-2013 09:52

wieci jak zglosic bloga z wordpress.com jesli mam bloga na blogspot.com i ten kolo skopiowal ode mnie.