Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money Gift - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Money Gift (/Temat-Money-Gift-69189)

Strony: 1 2


RE: Money Gift - Arrekin - 12-05-2013 16:11

Cieszę się wiec z twojego sukcesu : )
nigdy nie miałem zamiaru odwodzić kogokolwiek do przystępowania do niego, jedynie chciałem małej poprawki w opisie.

Po prostu następnym razem nie promuj czegoś jako twór nie piramidalny kiedy sam dobrze zdajesz sobie sprawę z prawdy.

Powodzenia.


RE: Money Gift - malawazka - 13-05-2013 11:21

(12-05-2013 13:25)Arrekin napisał(a):  To nie jest zgodne z prawem, bo darowizna ma miejsce w momencie gdy nie oczekujesz niczego w zamian. Tutaj opłacasz wejście do struktury programu i możesz sobie to nazywać darowizną, ale to tak samo jakbyś chciał coś sprzedać tylko zamiast nazywać to sprzedażą nazwałbyś darowizną.

Gdyby US dobrał się do bazy danych i miał pełne dane to zrobił by wszystkim uczestnikom z dupy jesień średniowiecza. To że ktoś mówi że coś jest legalne nie znaczy że jest.
Nie trzeba się jednak obawiać bo jak wiadomo nasz US jest 1000lat za technologią( po za tym są małe szanse by kogokolwiek faktycznie oskarżyć )

Widziałem już takich programów setki, nie są niczym niezwykłym, chodzi mi tylko o to by tu na forum nie wciskać ludziom kitu, drażni mnie gdy ktoś zachwala coś jako nie-piramidę kiedy prawda jest oczywista.

A teraz zastanów się co by było gdyby takie coś było faktycznie legalne:
Chcesz kupić nowy telewizor za 4k zł.
idziesz do sklepu z przyjacielem i przekazujesz sklepowi darowiznę( 4k zł )
W tym momencie sklep w darowiźnie przekazuje telewizor twojemu przyjacielowi
Przyjaciel w darowiźnie przekazuje telewizor tobie.

0 podatków zapłaconych.

To JEST piramida i nic tego nie zmieni. ZUSu też oficjalnie nikt nie nazywa piramidą, ale wszyscy wiedzą jaka jest prawda.

proszę się nie martwić Smile z kilkoma pracownikami jesteśmy już na 3 forum które prześwietlamy, wobec każdej z osób okradających państwo w tym i z tej pralni brudnych pieniędzy zostaną wyciągnięte każde kroki prawne i konsekwencje
po zakończeniu prac urząd skarbowy zostanie powiadomiony a resztę prac dokona już sam