Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowanie strony internetowej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zablokowanie strony internetowej? (/Temat-Zablokowanie-strony-internetowej-69174)



Zablokowanie strony internetowej? - Arivi - 10-05-2013 18:21

Cześć, mam pytanie czy istnieje ryzyko zablokowania, usunięcia strony PPA? Oczywiście na płatnym hostingu i domenie.
Ile bym musiał inwestować miesięcznie?
Ile czasu mam na wypłacenie pieniędzy z serwisu firecash?
Czy mogę wypłacać daną sumę czy muszę od razu wszystkie pieniądze?


RE: Zablokowanie strony internetowej? - jambos - 11-05-2013 00:04

ale czekaj o co ci chodzi? chcesz zalozyc kolejny portal ppa? czy co?, tak jest mozliwosc zablokowaniaSmile


RE: Zablokowanie strony internetowej? - Arivi - 11-05-2013 09:08

Nie.
Chcę zacząć zarabiać przez PPA tyko nie wiem czy opłaca się inwestować 50zł i promować stronę skoro po tygodniu mogą usunąć.


RE: Zablokowanie strony internetowej? - WazzaP - 11-05-2013 09:29

A za co niby mieli by usunąć twojego bloga?


RE: Zablokowanie strony internetowej? - Bandaid - 11-05-2013 09:38

Jak masz na własnym hostingu z wgranym wordpressem to nie mogą ci nic usunąć Smile Chyba że masz bloga na blogspot lub wordpress.com wtedy licz się z tym że najpewniej zostanie usunięty.


RE: Zablokowanie strony internetowej? - Vister81 - 11-05-2013 09:38

Twój hosting, więc nikt Ci nic nie usunie...

Pieniądze na FC możesz trzymać ile chcesz, wypłata od 10$.
Możesz wypłacać ile chcesz (>10$)
Inwestować czego? Pieniędzy? Hosting i domena, ewentualnie katalogowanie (ale to później) i tyle. Czasu będziesz musiał poświęcić sporo, szczególnie na początku, przy stawianiu i konfigurowania bloga.


RE: Zablokowanie strony internetowej? - Arivi - 11-05-2013 10:43

Ok, tyle chciałam wiedzieć.
Styl już mam wymyślony, niszę też. Jedynie z czym będę miał problem to zrobienie paru języków Wink.