Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upgrade Silnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Upgrade Silnika (/Temat-Upgrade-Silnika-69140)

Strony: 1 2 3 4


RE: Upgrade Silnika - Admin - 11-05-2013 09:01

zdefniuj "posty dalej się psują"


RE: Upgrade Silnika - Slight - 11-05-2013 10:56

A no gdy chcę dodać post poprzez aplikację "Tapatalk" nie wyskakuje potwierdzenie, że "Post został dodany" tylko "Nie można nawiązać połączenia z forum". Wtedy odrzucam post i odświeżam ponownie wątek i dopiero ukazuje się mój post. Rolleyes


RE: Upgrade Silnika - Admin - 11-05-2013 21:17

jutro zrobie upgrade taptalka

EDIT.

Jednak zrobiłem dzisiaj, teraz powinno wszystko działać.

EDIT2.

ForumRunner również został zaaktualizowany.


RE: Upgrade Silnika - Macieqx - 11-05-2013 21:21

Coś z niektórymi ikonkami jest źle, bo zamiast tła na alpha 0% mam 1-pikselowe białe ramówki, ale bardzo nieestetycznie wyglądające


RE: Upgrade Silnika - Admin - 11-05-2013 21:34

Ikonki naprawione.

Ikonki :AngrysmutnyRolleyesHuhHeartExclamationIdeaUndecidedSadSmileTonguebekaCoolBig Grin


EDIT2.

Do wersji mobilnej w stopce został dodany dodatkowy button zmieniający wersje na FULL (na niektórych telefonach będzie działać jeden, na innych drugi) - nie każdy ma smartfona z androidem, tak samo jak nie każdy używa tej samej przeglądarki na telefonie Smile


RE: Upgrade Silnika - Slight - 12-05-2013 07:42

Mam problem z Tapatalkiem. Nawet zalogować się nie mogę.. napisane jest "Nie można nawiązać połączenia z forum. Sprawdź swoje łącze internetowe", jednakże inne fora działają, więc raczej to nie moja wina. Smile


RE: Upgrade Silnika - Admin - 12-05-2013 22:36

Poprawiłem ponownie, daj znać teraz


Odp: Upgrade Silnika - Slight - 12-05-2013 22:49

Test123

Dobra, teraz wszystko jest dobrze. Dzięki. ^^

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Upgrade Silnika - haktywista - 12-05-2013 23:03

Dalej występuje błąd. http://scr.hu/136h/9rarn
nie tylko mnie


RE: Upgrade Silnika - Admin - 13-05-2013 06:50

kiedy wyskoczył Ci ten błąd i przy czym?