Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PKT polubiszto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PKT polubiszto (/Temat-PKT-polubiszto-69129)



PKT polubiszto - bitu92 - 09-05-2013 21:45

1.Nazwa przedmiotu :Pkt polubiszto
2.Opis przedmiotu :Siema , mam na sprzedaz 475pkt na polubiszto
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt : PW , GG: 47355137
5.Cena Big Grino negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Paypal


RE: PKT polubiszto - AmericanHistory - 04-06-2013 19:05

aktualne ?


RE: PKT polubiszto - Prizers - 15-06-2013 14:06

to jest oszust pisał do mnie ze ma konta , pokazal jedno dal sie zalogowac wyslalem kase i cisza walek polecial , osuzst


RE: PKT polubiszto - bitu92 - 15-06-2013 14:11

Ty coś ci się chyba pojebało ..
i nie w tym temacie napisałeś..


RE: PKT polubiszto - BloNdyN95 - 15-06-2013 14:40

eee koles.. Ja z nim sie dogaduje o rozne rzeczy, dogadlismy sie z kasa tez itp itd wiec mnie nie oszukal a nagle ciebie ?.. Prosze cie.. Albo mi sie zdaje albo szukasz frajera aby ci cos dal za free... No prosze cie..

Zaraz warn za slowa bd ale trudno Big Grin ;*


RE: PKT polubiszto - Prizers - 15-06-2013 17:30

oszust , na forum i moze udaje uczciwego jesli sam zaklada temat a poza nim oszukuje ludzi pod innymi numerami gg tylko raz zapomnial podac inny email i sie wsypal , taka rada ode mnie bisu na przyszlosc ; jak juz oszukujesz to zmien styl pisania , bo od razu widac ze pisze z jedna i ta sama osoba pozdro oszuscie za 10 zl

up ; daruj sobie multi konta i komentarze dzieciuszku , zmien styl pisania Smile


RE: PKT polubiszto - bitu92 - 15-06-2013 18:15

(15-06-2013 17:30)Prizers napisał(a):  oszust , na forum i moze udaje uczciwego jesli sam zaklada temat a poza nim oszukuje ludzi pod innymi numerami gg tylko raz zapomnial podac inny email i sie wsypal , taka rada ode mnie bisu na przyszlosc ; jak juz oszukujesz to zmien styl pisania , bo od razu widac ze pisze z jedna i ta sama osoba pozdro oszuscie za 10 zl

up ; daruj sobie multi konta i komentarze dzieciuszku , zmien styl pisania Smile

haha spamujesz w moim każdym temacie i warn poleci , wszystkie twoje posty zgłaszam całuski ;****


RE: PKT polubiszto - BloNdyN95 - 15-06-2013 18:16

(15-06-2013 17:30)Prizers napisał(a):  oszust , na forum i moze udaje uczciwego jesli sam zaklada temat a poza nim oszukuje ludzi pod innymi numerami gg tylko raz zapomnial podac inny email i sie wsypal , taka rada ode mnie bisu na przyszlosc ; jak juz oszukujesz to zmien styl pisania , bo od razu widac ze pisze z jedna i ta sama osoba pozdro oszuscie za 10 zl

up ; daruj sobie multi konta i komentarze dzieciuszku , zmien styl pisania Smile


Jakie multikonto co ?.. On ma swoje ja swoje . Jprdl.. Skad sie takie dzieci biora.pokerfacepokerfacefacepalm


RE: PKT polubiszto - bitu92 - 15-06-2013 18:17

(15-06-2013 18:16)BloNdyN95 napisał(a):  
(15-06-2013 17:30)Prizers napisał(a):  oszust , na forum i moze udaje uczciwego jesli sam zaklada temat a poza nim oszukuje ludzi pod innymi numerami gg tylko raz zapomnial podac inny email i sie wsypal , taka rada ode mnie bisu na przyszlosc ; jak juz oszukujesz to zmien styl pisania , bo od razu widac ze pisze z jedna i ta sama osoba pozdro oszuscie za 10 zl

up ; daruj sobie multi konta i komentarze dzieciuszku , zmien styl pisania Smile


Jakie multikonto co ?.. On ma swoje ja swoje . Jprdl.. Skad sie takie dzieci biora.pokerfacepokerfacefacepalm

Blondyn napisałem już do admina żeby ip sprawdził Smile


PKT polubiszto - surfer0700 - 16-07-2013 22:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.