Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog - problem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog - problem. (/Temat-Blog-problem-69120)

Strony: 1 2


Blog - problem. - Stworkowaty - 09-05-2013 20:07

Tak, zaczynam z PPA, wszystko fajnie, domenę mam, hosting mam, DNS'y podpisałem i otóż mam taki problem, DNS'y wpisałem wczoraj o 24, a to ponoć trwa do 24 h, tylko jest taki problem że na telefonie blog się wczytuje, a na komputerze wyskakuje mi info : Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony xxx.com

Ciasteczka czyściłem i w ogóle, możliwe że muszę czekać do 24 czy to coś innego? Liczę na szybką odpowiedź. Smile
Oczywiście przydatne odpowiedzi nagrodzę + . : )


RE: Blog - problem. - Br0nek1234 - 09-05-2013 20:16

Próbowałeś przez inna przeglądarkę? Jak możesz podaj linka na PW sprawdzę czy u mnie działa bo możne masz coś na komputerze jakiś syfSmile


RE: Blog - problem. - Stworkowaty - 09-05-2013 20:25

Przykro ale bloga nie podam nikomu nie zaufanemu, po prostu lepiej nie, zaraz sprawdzę na drugiej przeglądarce.

/// Na innej przeglądarce też nie działa.
/// Wysłałem tak samo koledze bloga, również mu nie działa, a na fonie jednak tak, możliwe że jeszcze DNS'y się do końca nie stykły? Big Grin


RE: Blog - problem. - Br0nek1234 - 09-05-2013 20:29

A mozna wiedziec jaki hosting?


RE: Blog - problem. - Stworkowaty - 09-05-2013 20:29

Hosting póki co Hostinger.pl dla testów, DNS'y ustawione pod Hostingera.
Domena na az.pl


RE: Blog - problem. - bolo9797 - 09-05-2013 20:30

Do jakiegos znajomego wyslij i zapytaj sie czy mu dziala. Moze antywirus blokuje??


RE: Blog - problem. - Stworkowaty - 09-05-2013 20:33

Wysłałem, również nie działa, tylko na fonie działa, na kompie się nie włącza na żadnej przeglądarce.


RE: Blog - problem. - Br0nek1234 - 09-05-2013 20:36

Poczekaj te 1.5h i zobaczymy czy bedzie dzialac jak nie to napisz w tym temacie.


RE: Blog - problem. - Admin - 09-05-2013 20:37

W zależności od konfiguracji serwera DNS może potrwać do 48h i jest niezależne od działań zarówno naszego serwisu jak i NASK.


RE: Blog - problem. - Stworkowaty - 09-05-2013 20:38

Dokładnie to 2,5h więc to trochę jest, a z dnia na dzień mam większą ochotę na zaczęcie prowadzenia bloga a tu same problemy...


Admin, ale możliwe to jest że DNS'y jeszcze nie dobrze działają a bloga na fonie wczytuje a na kompie nie? : )