Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[nieaktualne] doładowanie 10 pln dowolna sieć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [nieaktualne] doładowanie 10 pln dowolna sieć (/Temat-nieaktualne-doladowanie-10-pln-dowolna-siec-69108)



[nieaktualne] doładowanie 10 pln dowolna sieć - aggankx - 09-05-2013 15:23

1.Nazwa przedmiotu :Kod doładowujący do dowolnej, wybranej sieci
2.Opis przedmiotu :jak powyżej
3.Zdjęcia :nie dotyczy
4.Kontakt :gadu-gadu 8768993 , pw
5.Cena :8 pln
6.Sposób zapłaty za przedmiot :najlepiej przedpłata, wyłącznie na paypal chyba że masz conajmniej 500 postów, 100 reputacji* i dodatkowo przy tym 0% ostrzeżeń lub masz status VIP czy tam moderator

Uwaga! Każdy post typu " kupię za 5 zł || kupię za 2 grosze || kupię za 7,99 zł " będzie zgłaszany jako spam.

Z ceny nie zejdę.
* albo 500 postów albo 100 reputacji i dodatkowo 0% ostrzeżeń


RE: Doładowanie dowolna sieć 10 pln - szczygielek - 09-05-2013 17:16

ile masz tych doładowań?

PS. nie żądaj pierwszej wysyłki od osób, które mają większy staż z postami czy reputacją od Ciebie..


RE: Doładowanie dowolna sieć 10 pln - Dennisek78 - 09-05-2013 17:43

Wymaga tylu i tylu postów lub tylu i tylu reputacji, koniec kropka, nie chcesz nie kupuj.

Ps. jeśli chodzi o reputację to zawsze sprawdzaj czy 90% nie jest z refbacków.


RE: Doładowanie dowolna sieć 10 pln - Melex - 09-05-2013 17:53

Lepiej mieć 10 reputacji z dobrych transakcji niż 1000 z refbacku.

Jak ktoś chce to mogę takie doładowania od tej osoby brać - tak jakby pośredniczyć w transakcji. Chyba mi wyślę pierwsza?


RE: Doładowanie dowolna sieć 10 pln - aggankx - 09-05-2013 19:02

hehe wszystko ładnie i szybko załatwione przez gg i bez zbędnych pytań, a zakupił lemon666 Wink nieaktualne

szczygielek napisał(a):ile masz tych doładowań?

PS. nie żądaj pierwszej wysyłki od osób, które mają większy staż z postami czy reputacją od Ciebie..
"Doładowanie dowolna sieć 10 pln" liczba pojedyncza
po drugie będę żądał czego chcę, jeżeli są chętni a takich nie brakuje : )

Dennisek78 napisał(a):Wymaga tylu i tylu postów lub tylu i tylu reputacji, koniec kropka, nie chcesz nie kupuj.

Ps. jeśli chodzi o reputację to zawsze sprawdzaj czy 90% nie jest z refbacków.
dziękuję za cenne rady i poparcie Smile

Melex napisał(a):Lepiej mieć 10 reputacji z dobrych transakcji niż 1000 z refbacku.

Jak ktoś chce to mogę takie doładowania od tej osoby brać - tak jakby pośredniczyć w transakcji. Chyba mi wyślę pierwsza?

dziękuję za oferowaną pomoc, tym razem obyło się bez jej potrzebySmile


[nieaktualne] doładowanie 10 pln dowolna sieć - yazir - 10-05-2013 01:28

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.