Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? (/Temat-Kontakt-on-line-w-aukcji-jak-zrobic-69098)



Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - misiaczek25 - 09-05-2013 13:02

Witam, mam takie pytanie otóż na paru aukcjach internetowych np allegro widziałem że sprzedający ma coś takiego jak komunikator on line przez który można rozmawiać np z sprzedawcą. Czy wie ktoś jak to można zrobić?

Pozdrawiam


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - Admin - 09-05-2013 13:07

Sposobów jest multum, tu masz jeden z najłatwiejszych: http://flash-chat.pl

I tu masz kolejny darmow chat, szybko się generuje:
http://www.freejavachat.com/setup.html

zawsze możesz zainstlować własny skrypt/silnik do czatu.


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - demi12125 - 09-05-2013 13:08

nie lepiej podać numer gg albo telefonu ?:>


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - misiaczek25 - 09-05-2013 13:11

GG mam podane ale nie każdy korzysta z Gadu :-(, chodzi mi o coś takiego jak liveChat :-)


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - surfer0700 - 09-05-2013 16:00

No to w czym konkretnie masz problem? Wiesz że nazywa się to livechat, więc wstukaj w google - free live chat script - i wybierz ten który Ci się najbardziej podoba. Tak jak napisał admin - jest tego cała masa.


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - misiaczek25 - 09-05-2013 17:19

Tak tylko nie wiem jak to zrobić to znaczy umieścić w aukcji :-(


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - Mksuzi - 09-05-2013 20:33

Wygeneruj kod HTML i wklep to w okienko tam gdzie treść aukcji wpisujesz. Tylko ważne abyś był na podglądzie treści na nie obrazków itp.


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - misiaczek25 - 09-05-2013 21:13

Wygenerowałem kod z Widget GG ale gdy go wklejam na stronę allegro to wywala mi komunikat:

W opisie przedmiotu znajdują się niezalecane elementy HTML/JavaScript
Przedmiot może zostać wystawiony po usunięciu niezalecanych elementów z opisu. (Więcej informacji).

Jeżeli opis wyświetla się poprawnie, możesz wystawić przedmiot - niezalecane elementy zostaną usunięte automatycznie.
Jeżeli strona nie wyświetla się poprawnie, kliknij Zmień dane i samodzielnie usuń elementy z opisu.


Podgląd źródła opisu z niezalecanymi elementami.


Może ktoś pomoże?


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - weballegro - 14-05-2013 17:51

W szablonach Allegro nie można wrzucać kodu JS, więc ew. jakaś ramka. Najlepiej jakbyś podał link do jakieś aukcji gdzie jest taki czat.


RE: Kontakt on-line w aukcji, jak zrobić? - paprodziadek - 07-04-2014 11:11

Witam,

Chciałbym wznowić temat.
Jak i czy można zrobić taki chat na swojej aukcji?

tu jest taka aukcja z chatem