Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mała zmiana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Mała zmiana (/Temat-Mala-zmiana-69088)



Mała zmiana - Nicktim - 09-05-2013 08:25

Witam
Chciałem zaproponować małą zmianę, a więc, żeby po edycji postu edytowany tekst wyświetlał się poniżej tzn. żeby poprzedni tekst nie mógł zostać usunięty, dlatego, że np. ktoś napisze coś sensownego, za co zostanie nagrodzony 'reputami", po czym edytuje post i napisze jakiś bezsens, bądź kogoś obrazi i nie straci punktów reputacji.


RE: Mała zmiana - Admin - 09-05-2013 10:03

Na wasze życzenie mogę wprowadzić brak możliwości edycji postów, ale to chyba głupi pomysł i nikt się pod nim nie podpisze.


RE: Mała zmiana - WazzaP - 09-05-2013 10:10

Trochę bez sensowny pomysł. Zawsze chyba możesz taki post zgłosić i może coś administracja zrobi Cool


RE: Mała zmiana - Nicktim - 09-05-2013 10:33

Ja nie miałem na myśli zablokowania edycji postów, bo ty byłyby bez sens, chodziło mi o coś na przykładzie tego:[Obrazek: blablablai.png]

Mogłaby zostać dodana też opcja automatycznego podpinania dubla pod pierwszy post.


RE: Mała zmiana - Admin - 10-05-2013 07:07

Jeśli znasz taki plugin to można przedyskutować, ja takowego nie znam, a z pewnością nie jest to podstawowa funkcjonalność. I szczerze nie widzi mi się ten pomysł, jeśli zrobię literówkę lub pomylę date czy cuś i będę chciał zrobić korektę 2-3 razy z postu który zajął około 3000 znaków to zrobi się konkretny spam.