Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kiedy gateway?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Kiedy gateway?! (/Temat-Kiedy-gateway-69079)

Strony: 1 2


Kiedy gateway?! - Gittech - 08-05-2013 19:52

Witam!
Mam szczerą ochotę zarabiać tutaj (głównie ze względu na stawki), ale bardzo brakuje mi gateway'a. Czy wiadomo kiedy ta funkcja będzie dodana do AstroCash.org?


RE: Kiedy gateway?! - Kubixowy - 08-05-2013 19:53

Nie wiadomo kiedy będzie gateway. Astro unika odpowiedzi na to pytanie więc raczej się nie dowiemy...


RE: Kiedy gateway?! - Roxi5017 - 08-05-2013 20:02

Myślę, że chyba wyrobią się do czasu kiedy Polska wygra ME Lol


RE: Kiedy gateway?! - Gittech - 08-05-2013 20:13

Czytając jakieś stare posty; pisali i ze zajmuja sie tym od ukonczenia powiadomien sms Jerk


RE: Kiedy gateway?! - daniel42na - 08-05-2013 20:17

Nadal łudzicie się, że dostaniecie konkretną odpowiedź? A jeśli dostaniecie to będzie ona zgodna z prawdą?
Undecided


RE: Kiedy gateway?! - fafu777 - 08-05-2013 20:26

W marcu już niby był gotowy marzec-kwiecień że niby są testy których nikt nie testuje ... pod koniec kwietnia informacja że dopiero będzie szczegółowy kontakt z programistą i widać kłamstwo bo niby był już gotowy a potem bodajże informacja że design jest gotowy , nie mam w takim razie pojęcia kiedy będzie powinniśmy dostawać informacje o postępach a nie odpowiedź na odwal się aby grać na czas a lud chce krwi.. sorry nie krwi tylko wyników 3 miesięcznej pracy chociaż pomysł pewnie był wcześniej Big Grin . Każdego ciekawi ten temat ( no poza mną Big Grin Big Grin Big Grin ) dlatego powinny dostawać takie informację na bieżąco .

(Gittech ) - Nie rozumiem po co zajmować się powiadomieniami jak to jest tylko pieszczota .. to co ważne schodzi na drugi plan po jakichś powiadomieniach , czy trudno zalogować się na AC i sobie zobaczyć jak dla mnie to jest w uj zbędne .

Dziękuję dobranoc . Jerk2 Jerk2 Jerk2 Jerk2 Jerk2 Jerk2 Jerk2 Jerk2


RE: Kiedy gateway?! - gelmen - 08-05-2013 20:32

Prawdopodobnie na Boże Narodzenie rozpocznie się rozmowa z programistom.


RE: Kiedy gateway?! - fafu777 - 08-05-2013 20:34

Ja bym go wywalił na zbity pysk a zapłacił jakiemuś innemu ale zapewne AC zlecił albo sobie albo koledze który ma za free zrobić albo po znajomości trochę zapłacić i nie da rady zadaniu albo krok po kroku wedle jakiegoś poradnika robi -.-''

( jestem OP OP SPAM "albo" )

4 4 Idea 2 Xpokerface Exclamation Heart Huh Jerk Jerk2


RE: Kiedy gateway?! - Nicktim - 08-05-2013 20:43

(08-05-2013 20:34)fafu777 napisał(a):  Ja bym go wywalił na zbity pysk a zapłacił jakiemuś innemu ale zapewne AC zlecił albo sobie albo koledze który ma za free zrobić albo po znajomości trochę zapłacić i nie da rady zadaniu albo krok po kroku wedle jakiegoś poradnika robi -.-''

( jestem OP OP SPAM "albo" )

4 4 Idea 2 Xpokerface Exclamation Heart Huh Jerk Jerk2

Albo wcale nie zlecił.


RE: Kiedy gateway?! - Bandaid - 08-05-2013 20:53

To jest naprawdę żenujące. Astro trzepiecie taką kasę mając tyle Pro Earnerów i szkoda wam KILKASET złotych na gatewaya?