Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo (/Temat-Samplecity-pl-testowanie-produktow-za-darmo-69049)

Strony: 1 2


Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Lukaskov96 - 08-05-2013 10:54

[Obrazek: sample+city.jpg]

Z racji tego, iż jestem w tym portalu zarejestrowany już od jakiegoś czasu i miałem okazję przetestować już pierwsze produkty, dlatego chciałbym się z Wami tym serwisem podzielić.

Otóż jest to serwis oferujący bezpłatne testowanie produktów dla wszystkich użytkowników tego portalu.

Na samym początku rejestrujemy się w serwisie http://samplecity.pl/ , potem uzupełniamy swój profil, tzn. wpisujemy prawdziwe dane osobowe, miejsce zamieszkania, tel. kontaktowy itd.

Poprzez rejestrację dostajemy już punkty, które warunkują(ale w mniejszym stopniu) zakwalifikowanie się do udziału w testowaniu różnorodnych produktów. Potem czekamy na pojawienie się nowych artykułów na stronie, następnie wypełniamy ankietę i czekamy, aż się zakwalifikujemy. Jeśli zostaniemy zaakceptowani to czekamy na przesyłkę, po otrzymaniu jej zaczynamy testować i na końcu wypełniamy ankietę konsumencką.

Za wypełnioną ankietę również dostajemy punkty. Pamiętajcie, że punkty nie tyle decydują o przyjęciu co szybkość wypełnienia ankiety rekrutacyjnej. To znaczy, serwis jest nowy i jest dużo ludzi, więc trzeba odwiedzać serwis codziennie, żeby się na testowanie załapać. Smile

A o to mój pierwszy produkt, który miałem okazję przetestować:
[Obrazek: 9a129cb37d6d8adfmed.jpg]
[Obrazek: 41db35b4386d27e1med.jpg]

Zapraszam do rejestracji, bo WARTO!!! Smile



RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - tollusiek - 08-05-2013 11:04

Fajna rzecz. Zarejestruję się i zobaczymy co dalej Smile Pozdrawiam.


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Szaman1644 - 08-05-2013 11:46

Chętnie spróbuję. Dzięki za link. Leci plusik.


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Oliwa98 - 08-05-2013 13:30

Jak przetestować produkt? (kliknąć, że się go zamawia do domu)


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Lukaskov96 - 08-05-2013 13:55

(08-05-2013 13:30)Oliwa98 napisał(a):  Jak przetestować produkt? (kliknąć, że się go zamawia do domu)
Na razie nie ma produktów do testowania, ale niedługo powinny się jakieś pojawić. Jak będzie dostępny jakiś produkt to po zalogowaniu na stronie głównej przy danym zdjęciu produktu, będzie wyświetlona zakładka "chcę testować" czy coś w tym stylu:
[Obrazek: 5743aba9f28f0b4amed.jpg]


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - HinaruPl - 11-05-2013 09:32

ok zareje się ;D


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - szymek - 12-05-2013 17:26

rejestruj się Big Grin zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - dawido995 - 19-11-2013 17:27

Nie przyszła, zamówione wieki temu


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Lukaskov96 - 19-11-2013 17:59

(19-11-2013 17:27)dawido995 napisał(a):  Nie przyszła, zamówione wieki temu
hmm... Undecided nie rozumiem jak mam potraktować Twój komentarz, jako offtop, czy nie zrozumienie mojego tematu xd. Tu się nic nie zamawia, tylko wypełniasz ankietę rekrutacyjną, następnie jeśli się załapiesz i Cię wybiorą do testowania to otrzymujesz maila z wiadomością i dostajesz paczkę, na końcu już po przetestowaniu wypełniasz ankietę konsumencką i tyle.


RE: Samplecity.pl- testowanie produktów za darmo - Avible - 27-11-2013 17:42

W sumie jest tu wszystko. Od makaronu poprzez suplementy wspomagające odchudzanie aż po mydełka w kształcie butków. Fajna stronka, dzięki za info. Wink