Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na ofertach pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zarabianie na ofertach pracy (/Temat-Zarabianie-na-ofertach-pracy-69042)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Max998 - 07-07-2013 11:26

(07-07-2013 08:13)Jacuss napisał(a):  Na pewnym forum serwisu z ofertami pracy zebrało się kilkunastu naciągniętych i złożyło doniesienie na policje ;-)..

Mam nadzieję, że coś z tego będzie..


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Pablo1979 - 07-07-2013 13:26

Ja też mam nadzieję że coś z tego będzie bo naciąganie ludzi poszukujących pracy to czyste skur...... . Mam nadzieje że tego cwaniaczka spotka zasłużona kara . Angry


RE: Zarabianie na ofertach pracy - prololex - 07-07-2013 17:48

Szczegulnie goście oferujący pracę chałupniczą oferują 2500 zł , gdzie normalne firmy płacą ok .600 zł i naciągają ludzi pisząc , że muszą wpłacić kilkadziesiąt zł na przesyłkę .


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Max998 - 10-08-2013 17:54

To już trzeba być debilem.. Wpłacać kasę by ktoś mnie wziął do roboty, ale cóż są tacy ludzie..

Swoją drogą nieco się już uciszyło z tymi ofertami, teraz już ich nie wysyłają a jedynie opisują w ogłoszeniu ''rodzaj pracy'' i podają maila gdzie się zgłaszać najczęściej jest to - Gmail.


RE: Zarabianie na ofertach pracy - MixKosa - 10-08-2013 18:39

Nigdzie nikt będzie prosił nikogo o zrobienie oferty aby dostać pracę od zaraz... może i są tacy ludzie co będą robić te oferty ale to chyba desperaci łapiacy się wszystkiego ale myślę że jest tego cząstka i trzeba mnustwo spamować aby był efekty tego ale szybko też można wyłapać banka bekaimpreza


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Max998 - 10-08-2013 18:40

Akurat rynek pracy to nie taka znowu zła nisza ale ryzykowna. Są lubię bardzo zdesperowani mogący nawet wyciąć swoje narządy by otrzymać trochę grosza.


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Qwik - 10-08-2013 18:47

Widzę ze zrobił się tutaj zlot forumowych hipokrytów.Przypominam wam ze sami oszukujecie ludzi na hackach itp.

"Ja też mam nadzieję że coś z tego będzie bo naciąganie ludzi poszukujących pracy to czyste skur...... . Mam nadzieje że tego cwaniaczka spotka zasłużona kara ."
Przypominam ze sam oszukujesz.


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Max998 - 10-08-2013 19:06

Nie wszyscy.. Smile

''Oszukiwanie'' ludzi na hackach itp. a oszukiwanie na ofertach pracy to chyba jednak dwie różne rzeczy.
W tym pierwszym ludzie sami chcą oszukiwać innych graczy itp. a w drugim przypadku? Osoba bezrobotna kogo chce oszukać?


RE: Zarabianie na ofertach pracy - damianus627 - 10-08-2013 19:15

To nie tylko na ofertach pracy ale i na innych ofertach oszukuja (np. telefony), ale wystarczy napisac o Policji i spokoj.


RE: Zarabianie na ofertach pracy - Qwik - 10-08-2013 20:13

(10-08-2013 19:06)Max998 napisał(a):  Nie wszyscy.. Smile

''Oszukiwanie'' ludzi na hackach itp. a oszukiwanie na ofertach pracy to chyba jednak dwie różne rzeczy.
W tym pierwszym ludzie sami chcą oszukiwać innych graczy itp. a w drugim przypadku? Osoba bezrobotna kogo chce oszukać?

Oszukiwanie na hackach a oszukiwanie na ofertach pracy to to samo.W oby przypadkach jest oszustwo ale wy to fajnie sobie tłumaczycie i czyścicie sumienie no bo przecież osoba oszukana chciała hackować grę a to przestępstwo a osoba która szuka pracy jest taka biedna!Wszystkie osoby które zarabiają na fake'ach to złodzieje i oszuści na równi z tymi co okradają sklepy albo oszukują na allegro.Okradacie ludzi upewniając ich ze pobierają coś co im pomoże w grze.Śmieszy mnie tez fakt ze piszecie ze nie zmuszacie osób które chcą pobrać fake plik do subskrypcji sms to tak jakby stać na targu i oferować jabłka które w środku są zgniłe i potem mówiąc ze jesteście nie winni bo nie zmuszaliście klientów aby kupili jabłka.
Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz!

"W tym pierwszym ludzie sami chcą oszukiwać innych graczy"
Nie wszyscy chcą oszukiwać innych graczy.Są osoby które nie potrafią przejść danego etapu i potrzebują pomocy.