Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reputy w wersji mobilnej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Reputy w wersji mobilnej (/Temat-Reputy-w-wersji-mobilnej-69005)

Strony: 1 2


Reputy w wersji mobilnej - WazzaP - 07-05-2013 18:04

Cześć Wink

Jest możliwość dodania opcji przyznania reputów danej osobie przy poście w wersji mobilnej? Taka opcja na pewno by się przydała.


RE: Reputy w wersji mobilnej - Admin - 07-05-2013 20:28

Z tego co mi wiadomo to nie ma i raczej nie będzie, mobilna jest maksymalnie zoptymalizowana i nie chcemy dokładać do niej dodatkowych przycisków.
Jeśli ktoś ma szybkie łącze na telefonie to zawsze może korzystać z pełnej wersji Smile


RE: Reputy w wersji mobilnej - WazzaP - 07-05-2013 20:32

(07-05-2013 20:28)Admin napisał(a):  Z tego co mi wiadomo to nie ma i raczej nie będzie, mobilna jest maksymalnie zoptymalizowana i nie chcemy dokładać do niej dodatkowych przycisków.
Jeśli ktoś ma szybkie łącze na telefonie to zawsze może korzystać z pełnej wersji Smile

Nie wiem czemu, ale u mnie za nic nie chce się zmienić na full wersje. Po wciśnięciu w ten napis strona jakby się tylko odświeżyła i nadal pozostaje przy wersji mobilnej.


RE: Reputy w wersji mobilnej - xJAmaTOx - 07-05-2013 20:40

(07-05-2013 20:28)Admin napisał(a):  Z tego co mi wiadomo to nie ma i raczej nie będzie, mobilna jest maksymalnie zoptymalizowana i nie chcemy dokładać do niej dodatkowych przycisków.
Jeśli ktoś ma szybkie łącze na telefonie to zawsze może korzystać z pełnej wersji Smile

Nie lubie siedzieć na telefonie na forum, ale jak już to robie to zawsze korzystam z wersji 'full'. Jest dla mnie wygodniejsza..


RE: Reputy w wersji mobilnej - WazzaP - 07-05-2013 20:45

(07-05-2013 20:40)xJAmaTOx napisał(a):  
(07-05-2013 20:28)Admin napisał(a):  Z tego co mi wiadomo to nie ma i raczej nie będzie, mobilna jest maksymalnie zoptymalizowana i nie chcemy dokładać do niej dodatkowych przycisków.
Jeśli ktoś ma szybkie łącze na telefonie to zawsze może korzystać z pełnej wersji Smile

Nie lubie siedzieć na telefonie na forum, ale jak już to robie to zawsze korzystam z wersji 'full'. Jest dla mnie wygodniejsza..

Działa Ci normalnie wersja full w telefonie?


RE: Reputy w wersji mobilnej - Admin - 07-05-2013 20:59

Chyba wiem o czym mówisz Wazzap - przyjrzę się na dniach bliżej tematowi.


Odp: Reputy w wersji mobilnej - Slight - 07-05-2013 21:02

Z jakiej przeglądarki korzystasz, Wazzap?

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Odp: Reputy w wersji mobilnej - WazzaP - 07-05-2013 21:06

(07-05-2013 21:02)Slight napisał(a):  Z jakiej przeglądarki korzystasz, Wazzap?

Wysłane z mojego GT-S5660

Opera Mobile i ta 'wbudowana' w telefonie.

P.S.
Ładniej chyba wygląda WazzaP, niż Wazzap, ale jak tam chcecie ^^


Odp: Reputy w wersji mobilnej - Slight - 07-05-2013 21:17

Jak w Operze, to spróbuj Opera->Ustawienia->Zaawansowane->UserAgent->Desktop, może tak zadziała, jeśli nie próbowałeś.

A jeśli chodzi o dostęp mobilny z Androida, to polecam Tapatalk. Big Grin

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Reputy w wersji mobilnej - xJAmaTOx - 07-05-2013 21:21

(07-05-2013 20:45)WazzaP napisał(a):  
(07-05-2013 20:40)xJAmaTOx napisał(a):  
(07-05-2013 20:28)Admin napisał(a):  Z tego co mi wiadomo to nie ma i raczej nie będzie, mobilna jest maksymalnie zoptymalizowana i nie chcemy dokładać do niej dodatkowych przycisków.
Jeśli ktoś ma szybkie łącze na telefonie to zawsze może korzystać z pełnej wersji Smile

Nie lubie siedzieć na telefonie na forum, ale jak już to robie to zawsze korzystam z wersji 'full'. Jest dla mnie wygodniejsza..

Działa Ci normalnie wersja full w telefonie?

Tak.. Xpieria Neo V. Opera