Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Koszulka Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Koszulka Z-list (/Temat-Rozwiazane-Koszulka-Z-list-6900)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Koszulka Z-list - Daminn - 10-05-2010 14:35

Zlistera wbiłem w lutym. Po około 3 dniach dostałem meila żeby sprawdzić dane do wysyłki. Dziś mamy środek maja i nic. Pisali że wyślą wszystkim koszulki do 30 marca. Napisać do nich czy co?


RE: Koszulka Z-list - Z - List - 10-05-2010 14:38

Dołączam sie do tego


RE: Koszulka Z-list - Magnus - 10-05-2010 14:43

Napisz do nich czego nie wysłali Ci koszulki ... i nie dawaj polskich znaków


RE: Koszulka Z-list - Lookso - 10-05-2010 14:59

Ja tak samo z koszulką Z-List. Kiedyś pisali na Hallway:

[Obrazek: quote-start.gif] Z-Listers: Congratulations on getting your status before March 19th! If you have not received your Z-List T-shirt yet, please update your settings with your full mailing address. It is our goal to send every person who obtained Z-List status by the cut-off date an exclusive tee. However, if you do not give us a valid mailing address by Wednesday March 31st, we will not be able to send you your Z-List T-shirt. Thank you! [Obrazek: quote-end.gif]

[Obrazek: quote-start.gif] Happy Friday! Don't forget ? make the Z-List by tonight 11:59 PM EDT and you'll get a collector's item t-shirt. They're going fast so get yours now before they end up on eBay! [Obrazek: quote-end.gif]

[Obrazek: quote-start.gif] Z-List Update: If you've made Z-List recently, be sure to update your Settings so we can get you the exclusive Lockerz tee. If you're not yet on the Z-List, remember you only have til March 19 at 11:59 PM EST ? four more days ? if you want to the T-shirt that's soon to be a collector's item! [Obrazek: quote-end.gif]

Ja zdobyłem Z-List dzień przed czasem wysyłania koszulek, więc powinni wysłać, ale chyba tego nie zrobili, bo nie dostałem żadnego e-maila na temat Z-List Sad


RE: Koszulka Z-list - Sony_st - 10-05-2010 15:00

ja też z-listera wbiłem w lutym i koszulki do dziś nie dostałem, nie wiem czemu wam tak na niej zależy Smile


RE: Koszulka Z-list - Lookso - 10-05-2010 15:15

Bo jest fajna i była by reklamą Lockerz w Gimnazjum. Woził bym się Tongue
Fajnie jest mieć coś z Lockerz Big Grin
Proszę o + za informacje z Hallwey, bo się namęczyłem klikając chyba 50 razy na "Show more"



RE: Koszulka Z-list - Tidus - 10-05-2010 20:13

Wydaje mi sie ze jeszcze przesla te koszulki..


RE: Koszulka Z-list - Daminn - 10-05-2010 21:22

Cytat:The t-shirts were a special gift for members who became Z-listers during the
first year, and only those members who made the Z-list before Friday, March 19
will receive the shirts. In the coming months, we will be announcing some
exciting new additions to the Z-list--including cool downloadable digital
product, exclusive sweepstakes and offers, and bonus shopping days.

Stay tuned to the hallway--we will announce all the info over the next few
months--and enjoy those double PTZ!

Best,

The Lockerz Crew

To mi odpisali.


RE: Koszulka Z-list - Tidus - 11-05-2010 13:11

Daminn - to chyba automat..bo taka wiadomosc byla Marcu na hallwayuTongue


RE: Koszulka Z-list - NaoS - 11-05-2010 16:20

Ja do nich napisałem miesiąc temu.
Odpisali że wysłali koszulkę, ale ciągle nic nie dotarło :/
No co jest?
W dziale z nagrodami też dawno nikt jej nie dostał.