Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nisza PPA (/Temat-Nisza-PPA-68999)



Nisza PPA - Babcia_Irenka - 07-05-2013 15:42

Ahoj!
Dokładnie rok temu wpadłem jako pierwszy na tą niszę. Grałem w grę MMO RPG, Taern. Wymyśliłem więc do niej "Taern Hack". Zrobiłem hacka w VB, filmik (oczywiście pod Polskę, bo to Polska gra przeglądarkowa), wrzuciłem na YT, wypromowałem (zajęło mi to ok 2 godzin). I zacząłem czekać.
Długo nie musiałem czekać bo po ok 2 godzinach wpadło moje pierwsze pobranie Big Grin
Banan na twarzy był niesamowity. Pod koniec dnia wchodzę na CB patrze a tam 5,36$. Więc zacząłem jeszcze bardziej ją promować i po tygodniu uzbierałem do wypłaty. Teraz sobie (chyba) leży gdzieś na yt, ale pobrań nawpadało od czerwca ub. roku za 8$
Nisza trochę wypalona Tongue
Taern Hack
Na YT tego jest całkiem sporo Tongue



RE: Nisza PPA - Aroonia93 - 07-05-2013 16:20

wybacz , ale to na prawde słaba nisza , nie wiem po co wrzucasz wypaloną nisze z przed roku ..
jak juz tak bardzo chcesz wrzucić , jest już temat w strefie z niszami , mogłes tam wpis dodać .. pokerface


Nisza PPA - Magnus - 09-05-2013 10:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.