Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! (/Temat-50000-uzytkownikow-Zarabiam-com-Dziekujemy-68932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Gittech - 06-05-2013 18:01

(06-05-2013 17:45)nitram napisał(a):  Banan pewnie jeszcze teraz pije, a przecież długi weekend był to grzech się nie napić Big Grin
Gratuluje dobra robota a pomyśleć że forum miało początkowo służyć tylko po to żeby dostać zaliczenie na studiach Big Grin

Serio? Lol
Jeśli tak to tylko kolejny dowód na to, że najlepsze pomysły rodzą się na spontanie Cool

Ogromne gratulacje dla całego zespoły Zarabiam.com Jerk


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Admin - 06-05-2013 18:06

(06-05-2013 18:01)Gittech napisał(a):  
(06-05-2013 17:45)nitram napisał(a):  Banan pewnie jeszcze teraz pije, a przecież długi weekend był to grzech się nie napić Big Grin
Gratuluje dobra robota a pomyśleć że forum miało początkowo służyć tylko po to żeby dostać zaliczenie na studiach Big Grin

Serio? Lol
Jeśli tak to tylko kolejny dowód na to, że najlepsze pomysły rodzą się na spontanie Cool

Ogromne gratulacje dla całego zespoły Zarabiam.com Jerk

Kiedyś już o tym opowiadałem Idea I w sumie dokładnie tak było, kilka lat temu na studiach informatycznych, mieliśmy za zadanie zainstalować forum na wybranym silniku i dorobienie w nim paru bajerów(jeden z najłatwiejszych przedmiotów na studiach), postanowiłem to spożytkować i stworzyć małe forum dla osób wygrywających nagrody w serwisie lockerz.com, forum miało ułatwić wygrywanie nagród oraz proces ich zamawiania (kto pierwszy ten lepszy) i tak powstało zarabiam.com które z czasem przerodziło się we wspaniałą społeczność, która przez kabel zarabia poważne pieniążki Smile Przez te 3 lata każdy kto naprawdę tego chciał - nabrał takiego doświadczenia i wiedzy, którą wyklucza prace na normalnym etacie... Teraz dzieląć się doświadczeniami na forum pozwalamy zarabiać również innym Smile


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Majka - 06-05-2013 18:09

Ode mnie również dla Wszystkich serdeczne gratulacje! Wymiatamy w danej tematyce od samego początku. A co do filmiku (szczególnie pierwszego) w pierwszym poście jest boski! The best.


PS: trzeba to oblać Smile Wszyscy....


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Stworkowaty - 06-05-2013 18:10

Gratulacje Banan, oby tak dalej, oby 100.000 wybiło za Nim zarobimy pare milionow. ;D
Sukcesow w zdobywaniu kaski i zapraszam do dodawania zdjec.Tongue


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Kzn - 06-05-2013 18:23

(06-05-2013 18:09)Majka napisał(a):  PS: trzeba to oblać Smile Wszyscy....

To może jakiś zjazd userów ZC ? Jerk
Żartujem przeciesz! Big Grin


$topic$
Bardzooo fajne filmiki Big Grin
Banan ale liczyłem na jakiś spocik w TV. <serioo>

Good Job!


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Synkretysta - 06-05-2013 18:30

Banan, nie 100 000, ale milionik, okrągły milionik Ci życzę


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Boonys - 06-05-2013 18:34

Cóż, pokazuje to tylko, że jesteśmy czołówką w tej tematyce. Głównie odnieśliśmy sukces dzięki świetnemu zarządzaniu, i taka jest prawda. Kiedy Lockerz się wypaliło, natychmiastowo zmieniliśmy domenę co z perspektywy czasu było świetnym ruchem. Ciągła praca, usprawnianie forum i silnika, to wszystko zostawiło naszą konkurencję w tyle, a pamiętam jeszcze czasy kiedy LFE było małą społecznością.
Cóż, pozostaje pogratulować wielkiego sukcesu. Liczę, że administracja nie osiądzie na laurach (żart) i nadal forum będzie usprawniane.
Cytat:Dołączył: 03-27-2010
Te trzy lata strasznie szybko zleciały...


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - daniel42na - 06-05-2013 18:35

Licząc 38 mln Polaków i ich odsetek korzystający na bierząco z internetu jest to naprawdę imponujący wynik Wink


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Mksuzi - 06-05-2013 19:17

Dopiero co wróciłem z gór a tu na forum zastałem takie święto.

GRATULUJĘ!!! Huh

Co jak co, ale słowa admina w pierwszym filmiku jakoś tak zmotywowały mnie do szybszego rozpoczęcia działania po tygodniu leniuchowania.

Mam nadzieję, że szybko forum dobije do 100k użytkowników, bo nie mogę się doczekać kolejnej produkcji video admina!!! Smile


RE: 50000 użytkowników Zarabiam.com ! Dziękujemy ! - Scoobyx - 06-05-2013 19:17

To teraz trzeba będzie patrzyć w tv kiedy poleci reklama zc. Mam nadzieję, że to będzie film nr 2 Lol
Jak dla mnie to świetne wykonanie obydwóch filmików. Widać, ty też się czegoś nauczyłeś, odkąd pokazałeś PS w galerii Jerk

Gdyby nie to forum, to moje życie na pewno potoczyło by się inaczej i zapewne nigdy w życiu nie dowiedział bym się, że w internecie można zarobić niezłe pieniądze, praktycznie nic nie robiąc lub przy średnim wysiłku umysłowym (zależy od metody).

Dziękuję wam za te wszystkie poradniki oraz sposoby do zarabiania, nooo i oczywiście za boty do restocków na Lockerz i te wszystkie kampy na teamspeak'u do 4-5 rano, dzięki którym spałem później w szkole Lol

Pozdro!


ZC Heart