Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę (/Temat-Metore-Zostane-Metore-zostan-earnere-68924)

Strony: 1 2


[Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - yazir - 05-05-2013 23:07

Tak jak w temacie, zostanę mętorę. Dlaczego? Prawie codziennie dostaję pytania o to czy zajmę się tym, zwykle odmawiałem, chyba że ktoś był bardzo uparty (przynajmniej miałem pewność że danej osobie zależy, i przyłoży się do pracy).

Pomogę Ci wejść w PPA, spróbuję wytłumaczyć podstawy, z czym co się "je". Domeny, hosting, organizacja wp, jakieś promowanie, visual basic etc.

Nie, zarabiam, 5-10-50k$ / msc na PPA, ale podobno osoby którym pomagam są zadowolone, czasem nawet można ich spotkać w top10 day.

WAŻNE: nie robię nic za Ciebie, nie wrzucę Ci hacków, nie skonfiguruję wp. Ale pomogę przy tym wszystkim.

Kontakt zapewne via pw / gg (nie liczę na duże zainteresowanie).

Reflink -> http://astrocash.org/ref/88
Jednak przed rejestracją chciał bym pogadać na pw / gg z osobą zainteresowaną moją propozycją.

Gdzieś tam niżej zapewne znajdą się pozytywne opinie które zapewne będą opłacone


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - Roxi5017 - 05-05-2013 23:10

Gorąco polecam, Yazir dobrze pomaga, od podstaw wytłumaczył mi co i jak z blogiem Wink Zarobki mówią same za siebie Lol

Yesterday's Earnings:
$128.59
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Month's Earnings:
$446.57


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - Nicktim - 05-05-2013 23:31

Najlepszy mentor z całego forum Smile


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - Kaznodzieja - 06-05-2013 12:27

Witam, jestem nowy na forum jak i w temacie, wysłałem PW ,mam nadzieje ze mi pomożesz wejść w świat PPA Smile


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - m4rcin93 - 06-05-2013 14:08

Dowody wypłat prosimy albo temat wyląduje w koszu!!


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - bitu92 - 06-05-2013 14:13

napisalem na PW Smile


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - Gittech - 06-05-2013 15:28

Poszło PW, czekam z zniecierpliwieniem Jerk


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - Stworkowaty - 06-05-2013 23:18

Pierwszy dzień współpracy z Yazirem, początek nie był "miły" bo Yazir mnie chciał trochę zdenerwować, ale potem jakoś poszło, póki co jestem zadowolony bo miło się z Nim pisze więc współpraca nie jest trudna. : )


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - bitu92 - 07-05-2013 00:05

Ja polecam yazira ! Bardzo dobrze mi sie z nim pisze , tlumaczy wszystko ci i jak ! Osoba godna polecenia Smile


RE: [Mętorę] Zostanę Mętorę, zostań earnerę - dawidq3 - 07-05-2013 00:31

Również polecam, potrafi wszystko wyjaśnić i pomóc Wink