Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poleceni neobux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Poleceni neobux (/Temat-Poleceni-neobux-68918)

Strony: 1 2 3


RE: Poleceni neobux - makingmoney - 14-06-2013 15:06

...


RE: Poleceni neobux - Krzysztof97 - 14-06-2013 16:36

Teraz moje pytankoBig Grin
Słyszałem, że po 14 dniach od zakupu jest darmowy recykling, czy to prawda, czy zawsze trzeba płacić?


RE: Poleceni neobux - izipekdezakt - 15-06-2013 00:23

(14-06-2013 14:57)Stalmer napisał(a):  A jak bym zainwestował 10 $ to czy by mi się zwróciło w ogóle ? Bo widzę, że opinie są różne.

W buxach z wynajmem poleconych (referalls), glownym zrodlem dochodu moga byc wynajmowani poleceni. Jak by sie nie zwracalo,bylo by to bez sensu. Ale trzeba sie troche obeznac o ich wymianie,przedluzeniach itd. Na poczatku moze poczytaj tematy w neobux forum.
Ja na poczatku wynajmowalam z zarobionych tam pieniedzy na mini jobs.
Tak mozna sobie poeksperymentowac na poczatku i sie nauczyc dzialania.

Jesli bedziesz wiedziec jak co dziala,mozesz zdecydowac co dalej.
Dla mnie osobiscie neobux jest jedynym buxem,w ktorego investuje. Inne sa dla mnie jeszcze za nowe i nie stabilne wystarczajaco.
Pozdrawiam


RE: Poleceni neobux - izipekdezakt - 15-06-2013 00:44

(14-06-2013 16:36)Krzysztof97 napisał(a):  Teraz moje pytankoBig Grin
Słyszałem, że po 14 dniach od zakupu jest darmowy recykling, czy to prawda, czy zawsze trzeba płacić?

Tak jest taka opcja. Ale nie sadze aby ktos z niej korzystal.
Bo co jak w trzynasty dzien ten polecony nagle kliknie w reklame? To stracisz 13 dni.
Wiekszosc wymienia (recycel) po kilku dniach.

Na koncie Ultimate to inna bajka,tam jest wymiana po 7 dniach. Smile


RE: Poleceni neobux - jackthekiller - 23-06-2013 15:18

nigdy nie doczekasz darmowej wymiany bo zawsze jakis refek da 1 klik na 14 dni...Rolleyes to lipaJerk


RE: Poleceni neobux - dariklon - 24-06-2013 22:28

Miałem refka przedłużonego na 2 miesiące miał jeszcze około 50 dni ale od kilku dni nie klikał, postanowiłem go wymienić, i jak to zrobiłem to dostałem nowego ale na 30 dni, czy to normalne że traci się dni które były powyżej 30?


RE: Poleceni neobux - makingmoney - 24-06-2013 22:37

...


RE: Poleceni neobux - dariklon - 25-06-2013 16:07

makingmoney jestem pewny że tak było, mogłem zrobić screena, w przyszłości jesli taka sytuacja będzie to tak zrobie


RE: Poleceni neobux - izipekdezakt - 25-06-2013 16:16

dariklon,jak bedziesz tam jakiekolwiek oferty robic,rob tez skreny jak zaliczysz.Moze Ci sie przydac.


RE: Poleceni neobux - dariklon - 25-06-2013 19:02

ofert na razie nie robie tylko taski, jakoś nie chce mi się karty do telefonu włożyć. Działają startery z heya?