Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. (/Temat-Gift-Cards-VPN-Zarobek-na-Androidzie-68917)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 07-05-2013 13:33

Nie mam na razie żadnych fake kont Tongue

Nie było tematu o niej??

Tzn. Appredeem??
Albo apptrailers??

Kiedyś na nią trafiłem jak szukałem różnuch aplikacji na mojego fona. Jest to apka podobna do Whaaaf! lub giftcards.
Przy czym zbiera się punkty, do wypłaty potzrebne jest 0,15$ na paypala.

Można potem wypłacać, każdą kwote powyżej 0,15$.
1 pkt - 1 cent
Pierwsze 150 pkt to kwestia ściągnięcia 2-3 aplikacji.
Dla polski można uzbierać za pierwszy razem z 0,5$
Przy czym zauważyłem że dodają coraz więcej aplikacji.

Testowałem obecnie teraz na VPN, to na USA dodatkowo są filmiki, dużo więcej apek
, można już coś wyciągnąć. Tak na prawdę w chwile.

Wypłaty, to dosłownie 3-4 sekundy. Przy najmniej u mnie, wypłacałem testowo, już 2 x po 30 centow i dosłownie chwilka. Mam te 2 ziko na paypalu Tongue

Można potestowac z różnymi vpnami i coś tam wyciągnąć Wink

Aha. Konto na paypalu musi być zweryfikowane i trzeba mieć połączone z FB konto na appredeem lub apptrailers.
To tyle Wink


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 07-05-2013 15:00

(06-05-2013 22:14)harley15 napisał(a):  Wiecie może czmu nie moge się połączyć z VPN ? Z żadnym czy to USa czy holandia ? Wyskakuje mi caly czas error
Na dole masz przycisk do wybierania ip wybierz jakieś inne.

Mirock znam ta aplikację.
Niestety chyba dostałem bana za vpn ale nie jestem pewny bo prawie w ogóle nie znam angielskiego(suspended due to irregual activity... Coś tam Wink)
Właśnie testuje dodatkowo aplikację Giftz.

Kasa jeszcze nie doszła(z whaff dochodziła mi w 5dni:-o)


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 07-05-2013 15:19

Nwm. Ja dopiero co testuje VPNa bez tego to w sumie jednorazowy zarobek Tongue

E tam, bardziej dla zabawy to robie Tongue A jakiś grosz wpadnie to można nawet te 5 zł na doładowanie wydac choćby Wink


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Jaro070 - 07-05-2013 17:24

Czy Gift Cards działa w emulatorze BlueStacks?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - harley15 - 07-05-2013 17:30

(07-05-2013 15:00)Arivi napisał(a):  
(06-05-2013 22:14)harley15 napisał(a):  Wiecie może czmu nie moge się połączyć z VPN ? Z żadnym czy to USa czy holandia ? Wyskakuje mi caly czas error
Na dole masz przycisk do wybierania ip wybierz jakieś inne.

Mirock znam ta aplikację.
Niestety chyba dostałem bana za vpn ale nie jestem pewny bo prawie w ogóle nie znam angielskiego(suspended due to irregual activity... Coś tam Wink)
Właśnie testuje dodatkowo aplikację Giftz.

Kasa jeszcze nie doszła(z whaff dochodziła mi w 5dni:-o)

Wybierałem rózne i za każdym razem error a na kompie działa ładnie ten VPN. zalezy od androida czy zrotowany mam tablet ?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 07-05-2013 18:28

(07-05-2013 17:30)harley15 napisał(a):  
(07-05-2013 15:00)Arivi napisał(a):  
(06-05-2013 22:14)harley15 napisał(a):  Wiecie może czmu nie moge się połączyć z VPN ? Z żadnym czy to USa czy holandia ? Wyskakuje mi caly czas error
Na dole masz przycisk do wybierania ip wybierz jakieś inne.

Mirock znam ta aplikację.
Niestety chyba dostałem bana za vpn ale nie jestem pewny bo prawie w ogóle nie znam angielskiego(suspended due to irregual activity... Coś tam Wink)
Właśnie testuje dodatkowo aplikację Giftz.

Kasa jeszcze nie doszła(z whaff dochodziła mi w 5dni:-o)

Wybierałem rózne i za każdym razem error a na kompie działa ładnie ten VPN. zalezy od androida czy zrotowany mam tablet ?

Też mam zrotowany tel, bo na Cyanogen Mod, ale mi tam wszystko działa w porządku Smile
Ściągnij inny, np. viatun.


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 07-05-2013 18:41

(07-05-2013 17:30)harley15 napisał(a):  
(07-05-2013 15:00)Arivi napisał(a):  
(06-05-2013 22:14)harley15 napisał(a):  Wiecie może czmu nie moge się połączyć z VPN ? Z żadnym czy to USa czy holandia ? Wyskakuje mi caly czas error
Na dole masz przycisk do wybierania ip wybierz jakieś inne.

Mirock znam ta aplikację.
Niestety chyba dostałem bana za vpn ale nie jestem pewny bo prawie w ogóle nie znam angielskiego(suspended due to irregual activity... Coś tam Wink)
Właśnie testuje dodatkowo aplikację Giftz.

Kasa jeszcze nie doszła(z whaff dochodziła mi w 5dni:-o)

Wybierałem rózne i za każdym razem error a na kompie działa ładnie ten VPN. zalezy od androida czy zrotowany mam tablet ?

Nic martw się. Jak serwis będzie wypłacalny to Ci kupię Hidemana Wink


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 07-05-2013 18:56

No, już 24h minęły, teraz tym bardziej oczekujemy Tongue

Swoją drogą na appredeem mnie nie zbanowali za vpna Tongue


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - harley15 - 07-05-2013 20:00

(07-05-2013 18:28)badii napisał(a):  
(07-05-2013 17:30)harley15 napisał(a):  
(07-05-2013 15:00)Arivi napisał(a):  
(06-05-2013 22:14)harley15 napisał(a):  Wiecie może czmu nie moge się połączyć z VPN ? Z żadnym czy to USa czy holandia ? Wyskakuje mi caly czas error
Na dole masz przycisk do wybierania ip wybierz jakieś inne.

Mirock znam ta aplikację.
Niestety chyba dostałem bana za vpn ale nie jestem pewny bo prawie w ogóle nie znam angielskiego(suspended due to irregual activity... Coś tam Wink)
Właśnie testuje dodatkowo aplikację Giftz.

Kasa jeszcze nie doszła(z whaff dochodziła mi w 5dni:-o)

Wybierałem rózne i za każdym razem error a na kompie działa ładnie ten VPN. zalezy od androida czy zrotowany mam tablet ?

Też mam zrotowany tel, bo na Cyanogen Mod, ale mi tam wszystko działa w porządku Smile
Ściągnij inny, np. viatun.

Myślisz że nie ściagałem innych VPN ? sciągnąłem kilka i żaden nie działał mi na tablecie jakiego macie androida ? NAtomiast jak odpalam tą aplikacje na kompie + vpn to mam tylko 1 akcje ... zaproś znajomych ...


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 07-05-2013 20:03

Ja mam osobiście Jelly Beana na swoim LG P760. I w sumie jeszcze 0 problemów z VPNami ani tymi apkami Wink