Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. (/Temat-Gift-Cards-VPN-Zarobek-na-Androidzie-68917)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 05-05-2013 21:01

Witam, poszukując w internecie jakieś alternatywy lepszej niż Whaff napotknąłem się na aplikację Gift Cards!

Jest to aplikacja która umożliwia zarabiać na ściąganiu gier i oglądaniu filmów.
Za ściągnięcie gry zdobywa się punkty, które następnie można wymienić na pieniądze do PayPal, Alipay lub Gift Card:
Wypłaty na PP:
2500 punktów = 1$
10000 punktów = 5$
18700 punktów = 10$
26100 punktów = 15$
74000 punktów = 50$
Czyli im większą wypłata tym bardziej się opłaca. Dochodzi w ciągu 48h(2 dni roboczy)
Aplikację można pobrać stąd:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viiga.giftcard
Niestety po uruchomieniu widzimy tyko gry do pobrania za około 85 punktów Sad (mało)

Dlatego możesz zgarnąć 100 punktów za bycie moim poleconym. Wybieramy Input Invitation Code i wpisujemy ten kod: rqwhb.
Wy nic nie tracicie, a ja dostaje 200 punktów.

Tylko co dalej? Przecież nie będziemy pobierać 30 gier dla 1$. Więc przedstawiam wam ten oto darmowy vpn na okres 15 dni dzięki któremu za ściągnięcie jednej możesz dostać nawet 800 punktów.
https://play.google.com/store/apps/details?id=kepard.client

Jak pobierzesz stąd to dostaniesz kolejne 15 dni Ref: http://kep.md/1nUf
Ja wzamian dostane 30 dni Wink Ty też możesz polecić znajomym i zdobyć aż 180 darmowych dni.


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 05-05-2013 21:09

Zainstalowaną grę można od razu usunąć? Czy dopiero po dodaniu punktów?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 05-05-2013 21:24

Ściągasz, odpalasz i powinienneś już mieć punkty. Ja się raz zdenerwowałem, że nie zaliczyło mi ale teraz patrzę i jakoś do mnie dotarły Tongue


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 05-05-2013 21:31

Dobra. Mam te dwie apki na tel.
Teraz pytanie : w tej apce Gift Card cały czas mam pkt po 80 itp, tak ma być? A jak zainsatluje to doda mi 800?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 06-05-2013 14:20

(05-05-2013 21:31)badii napisał(a):  Dobra. Mam te dwie apki na tel.
Teraz pytanie : w tej apce Gift Card cały czas mam pkt po 80 itp, tak ma być? A jak zainsatluje to doda mi 800?
Nie, włącz vpn, wybierz kraj (USA) najlepsze. Połącz się i jeszcze raz włącz Gift Cards. Wtedy masz gry po 500-800punktów.

Ps przeczytaj cały poradnik


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 06-05-2013 14:51

Gry do pobrania odnawiaja sie codziennie? Narazie 4,5k pkt Smile


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 06-05-2013 16:12

Szczerze? Nie wiem:-D
No prawie 2$ masz. Zalicza ci wszystkie oferty?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 06-05-2013 16:49

Zalicza, prawie wszystkie.
Instaluje wszystkie, wlaczam kazda po kolei, czekam z 30 sekund i wylaczam. Potem wszystko odinstaluje i na nowo. Jakby sie uprzec to przeciez w jeden dzien mozna 50$ zrobic. A wyplacalne w ogole?Smile


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Arivi - 06-05-2013 17:16

Nie wiem :$ mało w tym siedzę ale udostępniłem poradnik dla was. Skoro udostępnili w sklepie to raczej powinno wypłacać.
Jak szybki masz internet? Ja mam 30mb/s, a pobiera mi 4 minuty jedną grę ;(
Włączasz grę i zostawiasz na 30 sekund czy naciskasz tam start i się bawisz?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 06-05-2013 17:21

6mb/s Big Grin to nie wiem co Ty masz z netem...
Bawie sie tam troszke, klikam i zaliczaSmile