Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego (/Temat-Butelka-nowego-Red-sa-pomaranczowo-ananasowego-68907)



Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - Tabciogaraj - 05-05-2013 15:29

Kto chce to na Krupówkach przez cały tydzień rozdają zimne butelki nowego smaku Red'sa - ananasowo-pomarańczowy! Mieszkam 20km od Zakopanego i byłem się dzisiaj przejść po Krupówkach, a tu.... darmowe butelki. Jak przechodzicie to wystarczy poprosić ludzi, żeby zgarnęli dla Was butelkę (ludzi nie brakuje) lub Wasi koledzy, koleżanki czy rodzina pomogą Wink


RE: Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - Limitless - 05-05-2013 15:49

Tylko nie polecam naj***ć się np 20redsami kac gorszy niż po szampanie Jerk2


RE: Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - Majka - 05-05-2013 19:57

Sad drugi koniec Polski Smile bleeee
do sklepu mam bliżej.... Smile

A co do wypowiedzi powyżej: 20 redsów beka na tydzień bym miała beka


RE: Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - xonly4moneyx - 05-05-2013 20:49

ja na rok .... to "piwo" jest paskudne impreza


RE: Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - Mksuzi - 06-05-2013 19:38

Potwierdzam. Chodzą sobie chłopaki po krupówkach i rozdają flaszki, ale uwaga tylko KOBIETĄ! Smile

Byłem z moją i dostała, ale i tak ja wypiłem Idea

Powiem tylko, że gorszego redsa jeszcze nie piłem. Sam cukier. Najlepszy i tak jest Carlsberg Forever.


RE: Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - makingmoney - 11-05-2013 14:54

Nie ma to jak żebrać o piwo.

Jedna butelka spoko, ale pomysł z namawianiem ludzi żeby wzięli i Ci oddali to już przesada.


Butelka nowego Red'sa - pomarańczowo-ananasowego - surfer0700 - 10-11-2013 23:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.