Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! (/Temat-4PTP-Dobrze-Zalicza-Admin-Polak-Placi-68895)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - Stalmer - 05-05-2013 19:03

Zapisany z refa Smile


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - lamparciczka - 05-05-2013 19:24

(05-05-2013 17:56)aero2 napisał(a):  lamparciczka ale się uśmiałem.beka

Są autosurfy i strony które akceptują link z tego PTP.

A nawet jak nie akceptują, to są dwa sposoby na ominięcie tego.

Taką wiedzę posiadam ja i moi aktywni poleceni.

Każdy mój polecony wykazujący aktywność i chęć zarabiania tutaj, otrzyma ode mnie pomoc i wskazówki.

Zapraszam nowych do zapisu z reflinka, nic nie tracicie, a zyskać możecie wiele.Smile
mnie twoja pomoc jest zbędna i do niczego nie potrzebna gdyż radzę sobie doskonale sama
śmiać się również możesz nawet do rozpuku aż pękniesz
ameryki nie odkrywasz - nie akceptują linku ptp, skraca się link np na wp3.pl i wtedy wchodzi, nie muszę być twoją poleconą by to wiedzieć. Wystarczy samemu użyć mózgu bo po to się go ma i pomyśleć
Co z tego, że się doda, coś zejdzie reklamy i w kilkunastu miejscach link jest banowany bo strona ptp tego serwisu zatrzymuje w tych miejscach surf i po promocji
szkoda sobie d zawracać, wolę promować link ptp24 gdzie takich problemów nie ma w tych miejscach gdzie promuję a zalicza wejścia w tym ptp bardzo elegancko


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - aero2 - 05-05-2013 19:28

Jak sobie chcesz, twoje cudowne PTP24 nie akceptuje Chin, Tajlandii i Rosji, gdzie przeważnie z tych państw leci traffic w HitLeap.


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - miniek9090 - 05-05-2013 19:30

@2up
za skracanie linku będą bany. Admin jest na tyle mądry że chce wiedzieć skąd są wejścia. Maskując je skracaczem może jedynie nałożyć banik na konto ...


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - lamparciczka - 05-05-2013 19:32

(05-05-2013 19:30)miniek9090 napisał(a):  @2up
za skracanie linku będą bany. Admin jest na tyle mądry że chce wiedzieć skąd są wejścia. Maskując je skracaczem może jedynie nałożyć banik na konto ...

tym bardziej to ptp nie dla mnie Big Grin ten kto skróci by coś tu zarobić to zarobi bana heheh na prawdę miejsce gdzie najlepiej wyjść i nie wrócić jak zarabiać
wolę ptp24 Big Grin


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - miniek9090 - 05-05-2013 19:38

mając wejścia z "pewnej strony" można obyć się bez tego skracania i do tego nie wyrwać bana Idea
Tą stronę daje aero swoim poleconym .


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - Thaik - 05-05-2013 20:04

Nie wiem czy to o to chodzi, bo ani nie jestem poleconym, ani nie próbowałem, ale:
Kod:
http://anoney.com/
Ukrywa skąd pochodzi źródło Smile


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - marcinkowski19 - 06-05-2013 14:02

zarejestrowany z refa.


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - wojteks102 - 06-05-2013 14:45

Co za ameryka ,po prostu wgrywa się meta tagi na bloga czy strone Xpokerface


RE: 4PTP - Dobrze Zalicza, Admin Polak , Płaci! - casern1 - 06-05-2013 15:40

z refa Smile