Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobywanie subów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobywanie subów (/Temat-Zdobywanie-subow-68889)



Zdobywanie subów - Jxx17 - 05-05-2013 11:57

Witam, chcę zdobyć około ~200 subów oraz z każdego tego kto mnie za subuje komentarz że jest odemnie lub na profilu że jest odemnie. To jest taki system że płącą za suby. Jak zapłacą dam wam link oraz wszystko. Dodam że enchantviews nie ma możliwości komentarzów i subów z jednego konta.
Pozdrawiam.


RE: Zdobywanie subów - Sp00n - 05-05-2013 12:19

Sprecyzuj pytanie czy to coś co napisałeś. Czytam 3 razy i tak nie rozumiem o co Ci chodzi.


RE: Zdobywanie subów - Arivi - 05-05-2013 18:24

Mamy dać mu suba i napisać, że jesteśmy z zarabiam.com(czyli napisać, że od niego). Wtedy wzamian dostaniemy link do serwisu w którym zarabia się za suby(jeżeli wypłacą kasę).

Ja tak zrozumiałem Wink


RE: Zdobywanie subów - Stworkowaty - 05-05-2013 18:31

Kali jeść, Kali pić. Autor mógłby napisać porządnie temat? Big Grin


RE: Zdobywanie subów - Sp00n - 05-05-2013 18:58

Jak napisze porządnie po polskiemu Tongue to z chęcią pomogę.


RE: Zdobywanie subów - marcel_kk - 05-05-2013 19:14

(05-05-2013 18:24)Arivi napisał(a):  Mamy dać mu suba i napisać, że jesteśmy z zarabiam.com(czyli napisać, że od niego)....

Gdzie napisać, na ścianie w piwnicy ?
Autor tematu @Jxx17 to chyba porażka systemu edukacji...


RE: Zdobywanie subów - Jxx17 - 05-05-2013 19:14

Sam się zastanawiam co ja napisałem. Więc tak pewien sklep ma swój kanał na youtube. Za to że twoi znajomi zasubskrybują ich kanał masz nagrody, najlepsza jest za 200subów. Ale żeby im udowodnić że to dzięki tobie mają te suby, te osoby muszą napisać komentarz pod filmem lub na profilu że ty ich przysłałeś. Na enchantviews czy jakoś tak, da się zdobyć suby i komentarze ale niewiadomo czy są od jednej osoby.


Zdobywanie subów - Admin - 05-05-2013 19:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.