Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RealityFounds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RealityFounds (/Temat-RealityFounds-68857)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: RealityFounds - Karas09 - 16-05-2013 15:55

Nie i w sumie poszedłem troszkę inną drogą. Na facebooku właśnie przed chwilą ktoś napisał (nie oficjalne info), że aby dostać wypłaty należy cofnąć wypłatę i zainwestować ją choćby na 1 dzień. Tak też zrobiłem (dałem plan 2-dniowy). Jeżeli program stał się scamem to i tak mi to już różnicy nie zrobiTongue a co najwyżej troszkę więcej zarobięSmile


RE: RealityFounds - Draggy - 16-05-2013 17:08

Ja już tracę cierpliwość. Tongue Z bezradności też wrzuciłem $15 na pięć dni których nie mogłem wypłacić, bo nie mam ustawionego numeru konta na LR, a admin od dwóch dni nie odpowiada. Pisanie trzeciego ticketa pewnie nic nie da. Wkład odrobił mi Time-Earn, który okazał się mniej problemowy od RF. Pozostaje czekać.


RE: RealityFounds - Karas09 - 16-05-2013 17:24

Nie wiem co o tym myśleć. Dzisiejsza wiadomość o nowej promocji i w ogóle nowym pracowniku może znaczyć, że rzeczywiście coś przyśpieszy i chce zachęcić inwestorów albo to jest ostatni skok na kasęXpokerface. Z drugiej strony admin stara się wypłacać i widać, że chce odrobić zaufanie.

Z innej beczki.
Jakaś osoba na "fejsie" napisała, że ciężko jest po takim ataku wszystko przywrócić do normy tym bardziej, że ludzie napisali mnóstwo ticketów i nazbierało się sporo wypłat. Wie (ta osoba) z własnego doświadczenia jak to wszystko jest z powrotem poskładać do kupy. To tyleSmile


RE: RealityFounds - SweetSensi - 16-05-2013 17:59

Tak czytam i czytam, i nie mogę zrozumieć. Program jako tako wypłaca tak ? Bo mam zainwestowane 15 $ jeszcze na 3 dni :/


RE: RealityFounds - Karas09 - 16-05-2013 18:10

Jak na razie wypłaty też coś stanęły ale może godzina jest za wczesna bo tam jest coś koło 5 rano teraz. Radzę nic teraz nie inwestować chyba, że reinwestycja na jakieś krótkie dni jak się nie będzie dało wypłacić i przeczekać ten tłum ludu.

Mała ciekawostka

[Obrazek: rfloly.jpg]


RE: RealityFounds - Draggy - 16-05-2013 18:51

Info na stronie:
Cytat:Withdrawal Limit Raised
Starting now, you can request up to $100 daily. We will remove limit in 36 hours. This is for us to complete our process smoothly and we are currently paying all withdrawals.
Od teraz możemy wypłacać $100 dziennie, usuną limit za 36 godzin. Fajnie by było, gdyby program jeszcze trochę pociągnął (i admin ogarnął support Tongue).


RE: RealityFounds - Karas09 - 16-05-2013 18:55

Na fejsie są już pierwsze dowody wypłat. Cóż pozostaje mieć nadzieję, że to ogarną Smile. Ja i tak muszę teraz poczekać do jutra Smile


RE: RealityFounds - Lukaskov96 - 17-05-2013 13:12

Zrobiłem tak jak ty mówiłeś, anulowałem wypłatę i wsadziłem te 30$ na plan 2 dniowy, czyli 60% dziennie i jutro sobie wypłacę pierwszą część, a pojutrze kolejną część i będę czekał cierpliwie na wypłatę Wink


RE: RealityFounds - Karas09 - 17-05-2013 15:55

Zleciłem wypłatę, dam znać jak coś będzie na koncieSmile.

Niestety chyba wyrzucili mnie z grupy na fejsie Tongue i nie wiem dokładnie dlaczego. Ciężka tam jest sytuacja.


RE: RealityFounds - razor1914 - 18-05-2013 14:46

Wypłata wisi mi od ponad 4 dni, na innym forum czytałem że nikt nie dostaje wypłat na LR, tylko na STP coś wysyłają. Także to już chyba będzie koniec.