Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RealityFounds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RealityFounds (/Temat-RealityFounds-68857)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: RealityFounds - Karas09 - 12-05-2013 22:23

Chcę trochę uspokoić sytuacje bo jak wiadomo nie można wejść na stronę od dłuższego czasu. Strona Goldcoders również była niedostępna bo to na nią głównie spadł atak i dlatego RF jest niedostępny (RF chodzi na skrypcie GC). GC jest już online a RF też ma być postawiony na nogi (nawet działał przez 5 minut ale wyłączyli). Drugim powodem żeby się uspokoić jest to, że nawet jak strona była offline to admin wypłacał użytkownikom, którzy zdążyli przed zamknięciem żądać wypłat Smile. Cierpliwości Cool


RE: RealityFounds - Draggy - 12-05-2013 22:57

Czekamy. Smile Na innym forum pojawiają się głosy, że nawet się zalogować można, mi się niestety nie udało wbić na stronę od czasu zdjęcia. Mimo tego czuję, że to jeszcze nie koniec - admin ma stały kontakt na forach, jak widać sam chce, żeby to działało jak najdłużej. Obecnie w programie mam $5 na 5 dni i ponad $17 na 10.


RE: RealityFounds - Karas09 - 13-05-2013 13:21

Tak więc strona dalej nie działa. Admin odezwał się na facebooku a to jego post:

[Obrazek: index.php?app=core&module=attach...ch_id=1273]

[Obrazek: index.php?app=core&module=attach...ch_id=1274]

Tak więc teraz trzeba czekać.


RE: RealityFounds - razor1914 - 13-05-2013 15:04

Coś ci te obrazki nie weszły.


RE: RealityFounds - Felek11 - 13-05-2013 15:07

mi weszły
masz tu screena Smile
http://scr.hu/0bhg/a941x


RE: RealityFounds - Karas09 - 13-05-2013 18:25

UWAGA Przywrócili stronę ale jeszcze się nie da zalogować Smile

Edit: Znowu leży


RE: RealityFounds - Draggy - 13-05-2013 23:41

Prawdę mówiąc ciężko mi w to uwierzyć - strona powróciła w pełni do życia (no, prawie Tongue). Logowanie działa, można wypłacać w mniejszych kwotach (przez parę pierwszych dni, potem wypłaty wrócą do normy), admin rozesłał maile z informacjami. Mail jest długi i jeśli chociaż jedna osoba chciałaby polskie tłumaczenie to proszę o kontakt na PW, zająłbym się tym jutro. Słowo ode mnie - to mój pierwszy program tego typu, ale jestem pod wrażeniem tego, co zrobił admin. Jeśli chciałby zwinąć biznes to to był idealny moment - mógł się tłumaczyć atakiem na goldcoders.com i zniknąć. Propsy panie Lewis. Smile


RE: RealityFounds - prymul1 - 14-05-2013 07:28

Myślałem, że stronka upadnie a moje 5$, które wrzuciłem na 2 dni przepadną. Niewątpliwie dzisiaj nas miła niespodzianka spotkała. Wypłacał już może ktoś kasę teraz jak na nowo stronka działa?


RE: RealityFounds - Karas09 - 14-05-2013 13:42

Na innym forum są dowody wypłat i chyba nawet szybciej dochodzą niż wcześniejSmile. Ogólnie opinia jest bardzo dobra i wielkie słowa uznania dla admina za postawę i chęciBig Grin. Oby działał jak najdłużejSmile

Edit: Jednak pamiętajcie, że dużo osób się rzuciło na te wypłaty także mogą też wystąpić duże opóźnienia.


RE: RealityFounds - SweetSensi - 14-05-2013 21:32

Czyżby zablokowali możliwość wypłacania pieniędzy na LR ?