Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RealityFounds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RealityFounds (/Temat-RealityFounds-68857)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: RealityFounds - Karas09 - 07-05-2013 19:20

Z tego co widzę to jest taka opcjaSmile. Jak będziesz znowu wybierał plan, to przy wyborze płatności na dole, wybierasz pierwszą pozycję, coś takiego "Spend funds from the Account Balance LibertyReserve". Jest to wykorzystanie funduszy jakie zarobiłeś w programie czyli Account BalanceSmile. Oczywiście, kto ma inny procesor płatniczy to na końcu jest podany zamiast LRSmile
Edit: Plan 5-dniowy kończy mi się w czwartek. Ciekawe co z tego będzie.


RE: RealityFounds - SweetSensi - 08-05-2013 16:49

Jak tam naliczenia ?


RE: RealityFounds - Karas09 - 08-05-2013 16:53

Plan 5-dniowy kończy mi się w czwartek (jutro)Smile. Dam znać ale dopiero po południu Smile


RE: RealityFounds - SweetSensi - 08-05-2013 17:35

Spoko, mi jeszcze 3 dni zostały Tongue


RE: RealityFounds - Karas09 - 08-05-2013 17:48

Chciałbym jeszcze poinformować, że jak będzie pisać w waszym planie End: 0 days (czy jakoś tak tam jestTongue) to oznacza, że zostało mniej niż 24 godziny do końca planu a nie, że już można wypłacać i marudzenie o kaseTongue. Wspominam o tym dlatego, że na innym forum jegomość zaczął marudzić na brak kasy z tego powodufacepalm


RE: RealityFounds - Felek11 - 08-05-2013 18:11

jestem w tym programie i wpłaciłem 36$ na 30 dni xD Miło że wypłacają. Może się uda Big Grin


RE: RealityFounds - Karas09 - 08-05-2013 18:30

Muszę przyznać, że zaszalałeśBig Grin. Dużo ryzykujesz tym bardziej, że takie programy krótko wytrzymują.
Z drugiej strony, kto nie ryzykuje ten nie ma Big Grin.


RE: RealityFounds - Draggy - 08-05-2013 19:35

Przy takim procencie ryzyko faktycznie wydaje się być ogromne, sam myślę o reinwestycji po wypłacie w sobotę. Jeszcze nie wiem tylko, czy najpierw powinienem wypłacić wkład czy pozwolić mu dalej zarabiać na siebie. Tongue Wydaje mi się, że program pociągnie minimum miesiąc od rozpoczęcia.


RE: RealityFounds - Karas09 - 08-05-2013 20:10

Ja mam nadzieję, że wytrzyma do końca maja Smile, a dalej to wole nie myśleć Tongue

Edit: Osoba z innego forum dostała dzisiaj wypłatę z planu 5-dniowego Smile. Już się nie mogę doczekać jutra Smile


RE: RealityFounds - Draggy - 08-05-2013 22:26

(08-05-2013 20:10)Karas09 napisał(a):  Ja mam nadzieję, że wytrzyma do końca maja Smile, a dalej to wole nie myśleć Tongue

Edit: Osoba z innego forum dostała dzisiaj wypłatę z planu 5-dniowego Smile. Już się nie mogę doczekać jutra Smile

Masz już plan na przyszłość jeśli chodzi o ten program? Zwijasz się czy reinwestujesz?