Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RealityFounds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RealityFounds (/Temat-RealityFounds-68857)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: RealityFounds - Karas09 - 06-05-2013 15:28

Co do naliczeń to z tego co czytałem cała suma pojawia się po skończonym planie jaki się wybrałoSmile. Czyli nie ma dniowych naliczeń pokazanych, tylko koniec całego procesu.
Jak już wcześniej mówiłem włożyłem pieniądze w ten 2-dniowy plan i już wypłaciłem pierwszą część, która szybko pojawiła się na moim koncieBig Grin. Dlaczego mogłem po jednym dniu, a no dlatego, że są jakby dwa naliczenia, pierwszy dzień 60% i drugi dzień 60% od sumy depozytu. Zarobiłem 3$ i jutro reszta powinna byćSmile. Dowód pokaże wieczorem Smile

Dowód:

[Obrazek: realityfunds.jpg] Uploaded with ImageShack.us


RE: RealityFounds - Draggy - 06-05-2013 17:52

Dzięki pomocy Karasia i mi dane jest wziąć udział w tym programie. Idea Pięć dolarów poszło na pięć dni.


RE: RealityFounds - SweetSensi - 06-05-2013 18:04

Także daje 5 $ na 5 dni i 5 $ na 2 Tongue Zobaczymy co z tego będzie.


RE: RealityFounds - Karas09 - 06-05-2013 18:10

Na zagranicznym forum rozpływają się w zachwytach i w ogóle cud malinaSmile. Nie którzy fajne sumki zarobili od startu i wychwalaj ten program jak nie wiem. Na razie powinien jeszcze trochę pochodzić także można co nieco zarobićSmile. Radzę tylko hamować swój ewentualny mega optymizm bo to się może źle skończyć Smile


RE: RealityFounds - Karas09 - 07-05-2013 13:50

Reszta wypłaty z planu 2-dniowegoSmile. Dodatkowe centy są za poleconych, którym dziękuję za rejestrację z reff linka Smile

[Obrazek: realityfunds2.jpg] Uploaded with ImageShack.us


RE: RealityFounds - SweetSensi - 07-05-2013 14:18

Gratki, ja czekam na moją wypłatkę Tongue


RE: RealityFounds - Karas09 - 07-05-2013 14:23

Chyba mam jutro albo pojutrze koniec planu 5-dniowegoSmile. Oczywiście jak będzie wypłata to dam dowód Smile


RE: RealityFounds - Kzn - 07-05-2013 14:43

(07-05-2013 14:23)Karas09 napisał(a):  Chyba mam jutro albo pojutrze koniec planu 5-dniowegoSmile. Oczywiście jak będzie wypłata to dam dowód Smile

Po tym okresie powinno być z 5$ aż 15$ tak ?


RE: RealityFounds - Karas09 - 07-05-2013 14:48

Tak. Ja akurat wrzuciłem 10$ więc powinno być 30$ Big Grin
Jak na razie nie widziałem problemów z płatnościami na innych forach także korzystać puki się da.


RE: RealityFounds - Draggy - 07-05-2013 17:49

Orientujecie się może czy jest możliwość reinwestowania pieniędzy, które zarobimy bezpośrednio po ukazaniu się ich na koncie Reality Funds? W jednym z programów były z tym problemy.