Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy serwer VPS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy serwer VPS (/Temat-Darmowy-serwer-VPS-68847)

Strony: 1 2


Darmowy serwer VPS - szczygielek28 - 04-05-2013 15:24

Witam. Przedstawię wam dzisiaj sposób na darmowego VPSa z dostępem do SSH do dowolnego wykorzystania. Nie jest to żaden trial, a serwer dostajemy na zawsze!

Specyfikacja VPSa:
CPU Intel Core i3-540 lub i5-760
1GB pamięci RAM
50GB HDD
200GB miesięcznego transferu danych
darmowy panel zarzdzania (restart, zmiana systemu, wyłączanie, informacja o zasobach)
Jak widać, serwer jest nieziemski, zwłaszcza, że dostajemy go za darmo!

Jak zdobyć serwer?

Ref: api.3jelly.com/redir/2920823
Czysty link: http://3jelly.com
Rejestracja

1. Żeby się zarejestrować, musimy najpierw wejść na stronę usługodawcy.
2. Gdy strona nam się wczyta, klikamy biały przycisk "Create a free VPS!"
3. Na kolejnej stronie widzimy specyfikację VPSa - robi wrażenie
4. Wciskamy niebieski przycisk "Get Now"
5. Na tej stronie możemy wybrać, jakiego chcemy VPSa, niestety za lepsze trzeba zapłacić, więc zostawiamy suwak tak jak jest
6. Wciskamy zielony przycisk "Create a new account"
7. Teraz niebieski przycisk "Sign up now!"
8. W okienku, które wyskoczy, wpisujemy wszystkie wymagane dane (uwaga na adres e-mail! trzeba wpisać poprawny, bo później trzeba potwierdzić)
9. Wciskamy pomarańczowy przycisk "Join"

Po wykonaniu tych kroków, jedyn rzeczą, którą jeszcze trzeba zrobić jest weryfikacja adresu email. Po prostu wchodzimy na nasz skrzynkę, znajdujemy wiadomość z linkiem i klikamy w niego - nic więcej. Po potwierdzeniu adresu e-mail wchodzimy w zakładkę Referral i zamieszczony tam link wysyłamy do znajmoych, czy wchodzimy na niego sami przez jakieś proxy. Za 20 poleconych osób dostajemy VPSa, tylko jest jedno ale - konta musz być aktywne. Oznacza to, że po zarejestrowaniu się, musimy jeszcze założyć jedn stronę na tym hostingu. 20 poleconych i aktywnych kont pozwala nam otrzymać darmowego VPSa. Serwer taki nada się pod serwer Minecraft (ucignie około 15 osób bez lagów z prostymi modami), jak i pod inne gry. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z tego poradnika i bedzie mógł cieszyć się dobrym VPSem za darmo

Z góry dziękuję za rejestracje z refa. (Pomożecie mi zdobyć VPS'a).



RE: Darmowy serwer VPS - szczygielek28 - 04-05-2013 15:31

Zapomniałbym, do VPS'a dają darmową domenę .com .net oraz .info - do wyboru, także na pewno się opłaca. Proszę o rejestracje z refa, ponieważ potrzebuję VPS'a na Team Speaka. Z góry dzięki.


RE: Darmowy serwer VPS - Arivi - 04-05-2013 15:35

Dormowy vps i domena .com na zawsze? Czy ja śnie czy w tym jest haczyk?


RE: Darmowy serwer VPS - szczygielek28 - 04-05-2013 15:37

Nie ma haczyka, należy zaprosić 20 osób. Smile


RE: Darmowy serwer VPS - Stalmer - 04-05-2013 15:38

Jakie systemy operacyjne są do wyboru ?
Dajcie znać jak ktoś dostanie tego vps'a.


RE: Darmowy serwer VPS - Jahmaican - 04-05-2013 15:44

Mam rozumieć , że potrzebuje refów żeby serwer był darmowy na zawsze ?


RE: Darmowy serwer VPS - szczygielek28 - 04-05-2013 15:46

Gdy zaprosisz 20 osób dostajesz VPS'a na zawsze, ja jak na razie mam jednego poleconego :/ , tak więc zapraszam do rejestracji z mojego reffa.


RE: Darmowy serwer VPS - Arivi - 04-05-2013 15:47

Skoro potrzeba tylko refów to pewnie jest jakiś limit vps do oddania więc śpieszcie się.


RE: Darmowy serwer VPS - szczygielek28 - 04-05-2013 15:47

Rejestrujcie się z refa, bo ktoś musi sprawdzić czy to działa. Tongue


RE: Darmowy serwer VPS - Jahmaican - 04-05-2013 15:51

A jesli nie bede mial 20 refów to na ile mam darmowego vps ?