Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PSP Assasin's Creed - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PSP Assasin's Creed (/Temat-Rozwiazane-PSP-Assasin-s-Creed-6883)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]PSP Assasin's Creed - Wojtas100 - 09-05-2010 21:13

Witam na najbliższym restocku (tym majowym) chciałbym zapolować na te właśnie PSP.Obserwowałem je na 2 poprzednich restockach i zauważyłem że dosyć długo się trzymają.
Chciałem zapytać się jaką mam szanse z autofilem małpką oraz ustawionym makro. Bardzo liczę na odpowiedź Admina bo on zdobył właśnie tą nagrodę i przydałaby mi się jego wypowiedź.


RE: PSP Assasin's Creed - pespe - 09-05-2010 21:20

Myślę że się nie obrazisz że napisze i ja ;p to tak :
1. Jeśli uda ci się szybko wejsc na restock i zadziała makro to powinienes zdobyć PSP
2. Jeżeli nie zadziałają reguły, to powinienes mieć przygotowane Hot keye <== Myślę że też powinno ci się udać
Tak ogólnie zależy tylko odtego jak szybko wejdziesz na restock ;p myśle że w 85 % masz szanse na PSP


RE: PSP Assasin's Creed - Wojtas100 - 09-05-2010 21:24

Przyda się opinia każdej osoby. CO do wejścia na restock to mam to opanowane. Na kwietniowym już klikałem w ipod'a kiedy zaczeliście krzyczeć że restock ale błąd wyskoczył. Wszystko mam przygotowany ale nie wiem jak zainstalować te hotkeye bo na Viście mi się nie chcą zainstalować Sad.
Pespe oczywiście plus.


RE: PSP Assasin's Creed - pespe - 09-05-2010 22:14

Instalujesz te Hot keye co magnus dał ? powinny działać mi na visciei Sevenie działa normalnie Smile


RE: PSP Assasin's Creed - rodak69 - 09-05-2010 22:51

Z tego co pamiętacie, ile kosztowało PSP na poprzednich restockach? Też się czaję i nei wiem czy mi wystarczy.


RE: PSP Assasin's Creed - rajmek126p - 09-05-2010 22:54

tez mysle ze masz szanse ale musisz byc caly czas przygotowany ;]


RE: PSP Assasin's Creed - Wojtas100 - 10-05-2010 06:13

(09-05-2010 22:51)rodak69 napisał(a):  Z tego co pamiętacie, ile kosztowało PSP na poprzednich restockach? Też się czaję i nei wiem czy mi wystarczy.

3600PTZ


RE: PSP Assasin's Creed - Z - List - 10-05-2010 14:43

Kiedy bedzie ten restock majowy bo 2 juz przewalilem


RE: PSP Assasin's Creed - Magnus - 10-05-2010 14:54

Dadzą info wcześniej Smile)


RE: PSP Assasin's Creed - Z - List - 10-05-2010 15:01

aha ok dziex Magnus masz reputa