Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Livebox- Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Livebox- Problem (/Temat-Livebox-Problem-68818)



Livebox- Problem - Mksiak - 04-05-2013 09:50

Mam problem z livebox, neostradą. Gdy chcę się zalogować do panelu administratora to w ogóle mnie nie łączy tylko stale wyskakuje okno logowania facepalm Jak temu zaradzić ? Próbowałem złamać hasło i stworzyć nowego admina i udało się zalogować, ale tylko na krótko potem znów nie działało Sad

[Obrazek: 85d2ed412f1ca89b.jpg]


RE: Livebox- Problem - Devil877 - 04-05-2013 10:01

Nie wiem po co "próbowałeś" łamać hasło , jak jest ono standardowe i znane..(admin) Spróbuj na innej przeglądarce a jak to nie pomoże rozłącz go ręcznie po jakiejś chwili podłącz i zobacz , szczerze mówiąc nie spotkałem się z takim czymś


RE: Livebox- Problem - yazir - 04-05-2013 10:04

Standardowe hasło powinieneś mieć gdzieś w dokumentach, lub na pudełku od liveboxa.

Panel administratora w każdym routerze wymaga każdorazowego logowania, ze względu na to iż osoba nie mająca pojęcia o tym łatwo może coś namieszać. Więc tego nie zmienisz Smile

Powiedz co chcesz dokładniej osiągnąć?


RE: Livebox- Problem - Br0nek1234 - 04-05-2013 10:20

Z tego co pamiętam livebox ma admin/admin ale może jak ktoś Ci go ustawiał to zmienił hasło, sprawdź na umowie albo papierach od neta możne masz gdzieś zapisane. Co chcesz zmienić w tym panelu? Ogólnie liveboxa pdrazu zmienił na pentagrama bo on strasznie neta spowalnia.


RE: Livebox- Problem - Mksiak - 04-05-2013 10:28

Działa admin admin ale od wczoraj nie chce działać Sad Łamałem hasło po to aby utworzyć nowe konto bo jak loguję się z nowego to działa przez jakąć 1 h a potem lipa znowy logowanie stale wyskakuje

To nie macie pomysłów co to może być ?