Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wytrzymałość hostingów w az.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: wytrzymałość hostingów w az.pl (/Temat-wytrzymalosc-hostingow-w-az-pl-68807)



wytrzymałość hostingów w az.pl - michaloo22 - 03-05-2013 23:55

Witam
jakieś trzy miesiące temu wykupiłem hosting w az.pl i jak na razie poza drobnymi problemami technicznymi nie mam zastrzeżeń.Teraz planuje dodać kolejną domenę pod ten sam hosting (już nie ppa) i jestem ciekaw czy kiedyś padła wam strona z powodu zbyt dużej ilości osób online jednocześnie (oczywiście chodzi mi o strony w az.pl)Jeżeli tak to jestem ciekaw jaka to była liczba i co musieliście zrobić żeby przywrócić stronę do pierwotnego stanu.
wykupiłem personal hosting


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - michaloo22 - 04-05-2013 15:46

nikt nie podzieli się swoimi doświadczeniami ??


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - badii - 04-05-2013 16:41

Narazie to nie moge go skonfigurowac...
Kupilem domene + hosting wieczysty, ale juz widze, ze zrobilem blad.


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - Gittech - 04-05-2013 16:46

@up
Jak podepniesz domene to ona sie zaladuje dobiero przy restarcie serwerow czyli najblizej 23:00

po za tym z tego co wiem na wieczystym nie mozna miec wp...


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - michaloo22 - 04-05-2013 17:51

takie pytanko poza tematem
zainstalowałem wordpressa na nową domenę ale mam problem bo wszystkie posty które dodam są od razu na głównej stronie całe widoczne,wie ktoś może jak zrobić żeby były tylko w kawałku by był przycisk czytaj dalej


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - Gittech - 04-05-2013 17:55

@up
to zależy raczej od motywu który wybrałeś, ja nie mam takiego problemu...


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - michaloo22 - 04-05-2013 19:16

przy tworzeniu motywu było wszystko ok
ps przy innych stronach z wordpress mam tak samo


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - ZAGUBIONY - 04-05-2013 23:41

Jeżeli motyw nie ma opcji, w której ustawiasz po jakiej ilości znaków tnie post to musisz w każdym poście dodać "read more" w miejscu w ktorym chcesz.

Ikonka przedzielonej strony "Insert More Tag". Jak jej nie masz to kliknij kursorem gdzie chcesz to wstawić i kliknij Alt + Shift + T


RE: wytrzymałość hostingów w az.pl - michaloo22 - 05-05-2013 00:36

dzięki sam do tego doszedłem ale dzięki ;]