Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zamiast YT do PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co zamiast YT do PPA? (/Temat-Co-zamiast-YT-do-PPA-68786)



Co zamiast YT do PPA? - manosek96 - 03-05-2013 18:04

Witam,
Większość z nas promując swoje nisze za pomocą filmów na YT. Jednak jeśli trafimy na dobrą nisze, a konkurencja jest spora, to najczęściej po kilku godzinach nasz film zostaje usunięty za sprawą życzliwej konkurencji, która go flaguje. Angry
W takim razie jak w inny sposób promować swoje nisze?
Nie chodzi mi tu o alternatywy dla YT (chyba, że macie dobry sposób na ich pozycjonowanie w google).
Stworzenie własnej strony i jej pozycjonowanie to raczej dłuuugi proces.
Jednak w ostatnim czasie zauważyłem, że moja konkurencja osiąga wysoką pozycje promując nisze na blogach blogspot.
Sprawdzałem pewien taki blog (będący na 2 pozycji pod moją frazą) i wydaje mi się, że nie był on w żaden sposób pozycjonowany (liczba backlinków=0, na dodatek brak meta tagu opisu).
W jaki sposób można osiągnąć taki wynik na blogspocie? Co bierze pod uwagę google, że blogi takie zajmują wysoką pozycję. O ile na YT liczą się wyświetlenia, łapki, komentarze itd to co jest ważne gdy chcemy "pozycjonować" taki blog?


RE: Co zamiast YT do PPA? - miniek9090 - 03-05-2013 18:11

Alternatywa dla youtube - Vimeo , dailymotion , metacafe


RE: Co zamiast YT do PPA? - Admin - 03-05-2013 18:12

Blogspota pozycjonujesz tak samo jak każdą inną witrynę czy bloga, tak więc blog o którym mówiłeś pewnie wybił się pod mało konkurencyjną frazą lub po prostu twoje analiza okazała się błędna, nie ma sytuacji gdzie kilkudniowy blog o hackach nagle pojawi się w top5 pod hasłem "hack" na dodatek na amerykańskim google.


RE: Co zamiast YT do PPA? - 0d0aaiie - 03-05-2013 19:29

co to ten meta tag opis? :o <meta content='lblablabl' name='description'/>
to to? to moze moj blog bo nie mam :0 ustawilem w bloggerze w ustawieniach ale jednak musze dodac tag bo wlasnie mi przypomniales ze nie dziala


co do pozycjonowania moge polecic pogrubianie slow kluczowych w poscie zamiast czegos typu bonus tags: jak na youtube. cos tam da.