Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) (/Temat-Darmowe-i-platne-typy-bukmacherskie-komentarze-mile-widziane-BLOG-68777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 13-05-2013 04:53

Wczorajszy dzien uratowany dzieki Golden State Smile

Na dziś :
  • Jerzy Janowicz – Santiago Giraldo | typ : Jerzy Janowicz @ 1.75 PinnacleSports
  • Paul-Henri Mathieu – Steve Johnson | typ : Paul-Henri Mathieu @ 1.50 bet365
  • Venus Williams – Laura Robson | typ : Laura +1,5seta @ 1.55 PinnacleSports



RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Melex - 13-05-2013 07:43

z bloga Big Grin

Abonament miesięczny – 160PLN

U innych możecie zobaczyć, że jeden typ kosztuje po 100, a nawet 200PLN a u mnie za cały miesiąc zapłacisz JEDYNIE 150PLN!


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 13-05-2013 08:58

A no, jak wroce do domu to zmienie toSmile
Cena zachecajaca, nie bedzie zmieniana.


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - whysoserious - 13-05-2013 13:15

slabo sie na tenisie znam,
ale jak robson wygra +1.5 seta
to chyba wygra automatycznie mecz?


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 13-05-2013 13:37

(13-05-2013 13:15)whysoserious napisał(a):  slabo sie na tenisie znam,
ale jak robson wygra +1.5 seta
to chyba wygra automatycznie mecz?

Jeżeli Robson wygra przynajmniej seta - typ wchodzi.
Jeżeli Robson wygra mecz - typ wchodzi.
Wystaczy, że Laura ugrywa seta Smile

(13-05-2013 07:43)Melex napisał(a):  z bloga Big Grin

Abonament miesięczny – 160PLN

U innych możecie zobaczyć, że jeden typ kosztuje po 100, a nawet 200PLN a u mnie za cały miesiąc zapłacisz JEDYNIE 150PLN!

Poprawione.
+ dodane daty i ligi do typów.
+ dodane do postu dzisiejsze darmowe typy.
+ poprawiony wygląd strony, bez zakładki z prawej strony, aby archiwum wyglądało o wiele ładniej.

Cena za abonament tygodniowy to 50PLN (już niech będą całkowiteBig Grin), a za miesięczny 150PLN. Smile

Co mogę powiedzieć na temat dnia wczorajszego?
Serena ładnie rozpoczęła dzień, szybka wygrana i kolejny tytuł.
Premier League zabrała mi trochę pieniędzy Sad Jak w każdym meczu pomiędzy Everton'em i West Ham'em padał BTS, to teraz nie było, jak na złość! Myślałem, że United będzie chciało jakoś mocno uczcić odejście Fergusona, jednak się pomyliłem. Southampton dobrze, że przynajmniej remis uratowało, ale nie było tak najgorzej Smile
Gdyby Wawrinka nie przegrał dwóch pierwszych swoich serwisów, a co najwyżej jeden - przypuszczam, że typ by siedział, a tak to brakło jednego gema. Cóż, jak jednego dnia jest szczęście, to drugiego go może nie być...
Na koniec obejrzałem mecz GSW i muszę chłopakom pogratulować! Życzę im, aby przeszli do następnej rundy. Postawiłem na nich po raz kolejny, tym razem się nie przejechałem, a powiedzenie mówi 'nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki' Big Grin

Tak czy siak, minimalny minus z dnia wczorajszego, ale +800j po 25typach ciągle się trzyma! Powiększamy zyski do 4 cyfrowej sumy!

Powodzenia w dniu dzisiejszym. Typy na blogu w dziale 'STREFA DARMOWA'.


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 13-05-2013 17:13

(13-05-2013 04:53)badii napisał(a):  
  • Jerzy Janowicz – Santiago Giraldo | typ : Jerzy Janowicz @ 1.75 PinnacleSports
  • Paul-Henri Mathieu – Steve Johnson | typ : Paul-Henri Mathieu @ 1.50 bet365
  • Venus Williams – Laura Robson | typ : Laura +1,5seta @ 1.55 PinnacleSports

Izi meeeeen, co się odwlecze to nie uciecze :>


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - TwojPsycholog - 13-05-2013 17:32

Nie moge się doczekać nowych typów Huh


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 13-05-2013 19:21

(13-05-2013 17:32)TwojPsycholog napisał(a):  Nie moge się doczekać nowych typów Huh

Zysk : +998,7j mówi sam za siebie. Pisałem dziś o 4 cyfrowej kwocie zysku, jednakże zabrakło kilka jednostek... Smile
Czy coś jeszcze dziś będzie? Śledźcie temat a się przekonacie Smile

Macie pany i panienki typ na noc :
  • Chicago Bulls - Miami Heat | typ : Chicago +11pkt @ 1.51 bet365

Drugiego meczu z NBA nie ruszam bo śmierdzi mi tam wyrównanym pojedynkiem. Zresztą, w Chicago też Wink Będą chcieli wyrównać i przedłużyć serię...

Zapraszam do kupna abonamentu, taniocha, a typy z pierwszej półki! Smile


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - sebens - 13-05-2013 20:32

Po wypłacie się zgłoszęBig Grin


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Mksuzi - 13-05-2013 21:50

Oj uważał bym na to handi. Niby wydaje się dużo, ale bardzo silne Miami może wyjść nawet na 20 punktowe prowadzenie.