Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) (/Temat-Darmowe-i-platne-typy-bukmacherskie-komentarze-mile-widziane-BLOG-68777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - sebens - 10-05-2013 17:50

Ja postawiłem na Podbeskidzie, zobaczymy, jak wejdzie to zacznę obstawiać Twoje Typy Wink


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - Mksuzi - 10-05-2013 17:55

Również dziś ich obstawiłem.

Na zejście do szatni pyknęli brameczkę, więc wszystko jest na dobrej drodzeSmile


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - badii - 10-05-2013 19:57

A jak nie wejdzie? :>


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - badii - 10-05-2013 20:50

Hohoho, ale nam się kurs trafił na GSW...
Grają u siebie, przewagę psychiczną mają po swojej stronie, halę + mają szybką rąsię Curry'ego, który rzuca trójki z jednej nogi, MIAZGA.
  • Golden State Warriors - San Antonio Spurs | typ : GSW @ 1.79 PinnacleSports

Powodzenia!
A od poniedziałku rusza blog tak jak i płatne typy..


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - badii - 11-05-2013 12:03

(10-05-2013 20:50)badii napisał(a):  
  • Golden State Warriors - San Antonio Spurs | typ : GSW @ 1.79 PinnacleSports

a to peszek... passa zielona skonczona :< ale nie przejmujemy sie, + jest, gramy dalej! Smile

Na dziś polecam :
  • Aston Villa - Chelsea | typ : over 2.5 @ 1.72 PinnacleSports
  • Aston Villa - Chelsea | typ : Chelsea @ 1.80 bet365
  • Pogoń Szczecin - GKS Bełchatow | typ : X2 @ 1.70 bet365
  • Stanislaw Wawrinka - Tomas Berdych | typ : Wawrinka! @ 2.00 bet365
  • Espanyol - Real Madryt | typ : BTS @ 1.57 bet365
  • Wolfsburg - Borussia Dortmund | typ : Dortmund @ 1.70 PinnacleSports

Trochę tych typów na dziś jest, ale przemyślane i zagrane! Smile

Powodzenia.


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - badii - 11-05-2013 22:28

(11-05-2013 12:03)badii napisał(a):  
  • Aston Villa - Chelsea | typ : over 2.5 @ 1.72 PinnacleSports
  • Aston Villa - Chelsea | typ : Chelsea @ 1.80 bet365
  • Pogoń Szczecin - GKS Bełchatow | typ : X2 @ 1.70 bet365
  • Stanislaw Wawrinka - Tomas Berdych | typ : Wawrinka! @ 2.00 bet365
  • Espanyol - Real Madryt | typ : BTS @ 1.57 bet365
  • Wolfsburg - Borussia Dortmund | typ : Dortmund @ 1.70 PinnacleSports

Dzionek można uznać za udany, dlaczego?
Wracając sobie z meczu mojej 'miastowej' drużyny - sprawdziłem LiveScore'a. Patrzę, a tam 59 minuta, Chelsea przegrywa 0-1 i jeszcze czerwoną kartkę ma w zapasie... Myślę sobie 'wyciągna jeszcze na 2-1'. Wchodzę za kilkanaście minut, kilka minut doliczone do końca meczu a tu Chelsea wygrywa 2-1, miodzio! over i win Chelsea wchodzi! GKS-u nie oglądałem, bo tak jak wyżej wspomniałem nie miałem okazji, lecz cieszy mnie to, że wygrywają Wink Blisko mam do Bełchatowa i trzymam kciuki, aby ze strefy spadkowej się wydostali :< Jeszcze jakieś tam teoretyczne szanse mają! Smile
W meczu Wawrinki obejrzałem 3 set. Podoba mi się ten chłopak! Obudzić się ze stanu 4-2 i wyciągnać na 4-6! jest MOC! Smile Bardziej Berdych w głowie przegrał ten mecz, niż Warinka go wygrał, dlaczego? A no pomyślał sobie, że już chyba mecz wygrany, to zaczął wszystkie piłki wyrzucać i tak też zrobił się MP dla Staszka i Szwajcar go wykorzystał!
Espanyol szybko objął prowadzenie, Real nie mógł się odnaleźć w pierwszej połowie. Kilka ostrych słów w szatni musiało polecieć i po przerwie od razu widzimy efekt. Brameczka na 1-1 i BTS siedzi.
Zawiodła mnie jedynie Borussia Sad Wygrywała 0-1, myślałem, że spokojnie ogarną ten mecz, a tu taki psikus, ale to co zrobili w końcówce to miazga! Big Grin A miałem grać BTS u drugiej Borussi... no cóż, ważne, że dzień na plus, a bilans z dnia dzisiejszego wynosi :

+279j


Kto skorzystał, ugrał trochę kaski! Smile Zachęcam do częstszego zaglądania do tematu Smile Blog startuje od poniedziałku, pojawi się tam strefa darmowa, gdzie będę codziennie przynajmniej po jednym typie udostępniać dla wszystkich, oraz strefa płatna - jak zamawiać abonament, cena itp.

na dziś koniec, peace.


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - jackihno - 11-05-2013 23:16

Witam

A podasz jutro jeszcze jakies typy .
Jaki adres bloga ?

Pozdrawiam

Ps trzymaj tak dalej Smile


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - badii - 12-05-2013 00:01

(11-05-2013 23:16)jackihno napisał(a):  Witam

A podasz jutro jeszcze jakies typy .
Jaki adres bloga ?

Pozdrawiam

Ps trzymaj tak dalej Smile

Tak, oczywiście. Jutro przed południem postaram się podać kilka typów, które od siebie polecam. Późno już, kończę oglądać mecz Memphis i lecę spać, bo trzeba wstać wcześnie, polecić coś WAM Moi drodzy i pograć trochę w piłę na orliku.
Adres bloga będzie podany w poniedziałek po południu, jak już wszystko ładnie sobie ułożę i 'dopiszę', to, co potrzebne.
Dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję, że dobre typy utrzymają się cały czas! Smile


RE: Darmowe i (płatne) typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. - badii - 12-05-2013 10:18

A co mi tam, blog wyruszy troszeczkę wcześniej.
ADRES : http://typynaszostke.pusku.com/ - wszystko jest tam ładnie opisane Smile

Tak jak obiecałem na dziś pojawi się jeszcze kilka typów, a od jutra ograniczę darmowe typy do 1, max 2. Smile
  • Stanislas Wawrinka - Rafael Nadal | typ : Wawrinka +5,5 gema @ 1.52 PinnacleSports
  • Golden State Warriors - San Antonio Spurs | typ : GSW @ 2.04 PinnacleSports
  • Sunderland - Southampton | typ : Southampton DNB @ 1.80 bet365
  • Serena Williams - Maria Sharapova | typ : Serena Williams @ 1.51 PinnacleSports
  • Manchester United - Swansea | typ : MU -1 HA @ 1.45 PinnacleSports
  • Everton - West Ham | typ : BTS @ 1.73 bet365

MU to dziś wyjątek z tym kursem...

Tyle na dziś, zobaczymy co z tego będzie! Smile


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - TwojPsycholog - 12-05-2013 12:40

Zobaczymy co dziś wejdzie Tongue