Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) (/Temat-Darmowe-i-platne-typy-bukmacherskie-komentarze-mile-widziane-BLOG-68777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 22-09-2013 11:13

(22-09-2013 11:04)kwenk21 napisał(a):  Ja dzisiaj z ryzykowniejszych typów zagram Valarenga DNB po ładnym kursie 4.50.

Typem docelowym na dziś jest over 169.5 punktów w meczu Polaków w siatkówce.Jestem przekonany że spotkanie nie zakończy się 3 setowym pojedynkiem a w każdym z setów będą zacięte wymiany do ostatniej kropli krwi Smile

Pzdr Smile

Bart


zależy co zrobi Rosja, jak przegra = kabaret będzie w tym meczu, obie drużyny będą chciały przegrać, jak wygra = będzie zacięty pojedynek.

he, z rana upolowałem tajwan @ 11 i jest gitarka Big Grin


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Rhaegar - 22-09-2013 11:31

Ungur nie tym razem


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Damkofr - 22-09-2013 16:34

Ruch- Śląsk nie wszedł.
Mocno się zastanawiałem ale dobrze że nie postawiłem.

sevilla tez w dupe słabo dziś.


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 23-09-2013 19:37

na jutro z tenisa polecaaam :
Lukasz Kubot @ 2.38 - ATP Bangkok
Pablo Cuevas @ 4.0 - ATP Kuala Lumpur (Rusek to sprzedawczyk, wiec nie zdziwi mnie tu wygrana Cuevas'a, raczej za drobne do pogrania)
Eugenie Bouchard @ 2.50 - WTA Tokyo (jak Kanadyjka zagra na swoim najlepszym poziomie, to kto wie, kto wie...)
Victor Baluda @ 2.50 - challenger Fergana
Batyr Sapaev @ 7.0 - @up (za drobniaki)
Valery Rudnev @ 1.90 - @up
Flavia Penetta @ 2.1 - WTA Tokyo

na tyle z dogów :>


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Panco122 - 23-09-2013 20:00

Nie mam pojęcia, na jakiej podstawie stawiasz takie typy, ale powodzenia..


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 23-09-2013 22:30

Kubot grac potrafi, moze goowka nie ta, ale jutro wygra.
Cuevasa ooisalem wczesniej.
Gienia moze powalczyc z Sloane.
Balude ostatnio widzialem i ladnie sobie pogrywal.
Sapaev na czuja.
Rudnev lepsze wyniki w ostatnim czasie.
U penetty to bardziej przeciwko glowie wozniackiej.


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - badii - 24-09-2013 18:24

Kubot nie dal rady.
Cueava izi 2-0, wiedzialem, ze cos mi tu nie gra w tym meczu.
Gienia planowo.
Baluda padake zagral
Sapaev to samo.
Rudnev planowo.
Penetta jednak za slaba.


Vesely @ 1.72 do grania na wieczor Smile)


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Damkofr - 24-09-2013 21:55

dzieki za veselego wchodzi jak w masło.
Wiecej takich meczy.


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Panco122 - 24-09-2013 23:07

Coś na jutro grasz?


RE: Darmowe i płatne typy bukmacherskie - komentarze mile widziane. (BLOG) - Rzeziu - 25-09-2013 00:00

Ja zarobiłem kupe kasy