Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kredyt bez biku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kredyt bez biku (/Temat-Kredyt-bez-biku-68769)



Kredyt bez biku - magi19 - 03-05-2013 12:58

Mam pytanie czy korzystaliście albo znacie uczciwe kredyty dla osób zadłużonych w biku ??


RE: Kredyt bez biku - szafranski - 18-05-2013 08:50

No właśnie wiadomo, że te horrendalne oprocentowanie wynika właśnie z tego, że jeżeli jesteś w BIKu to firmę, która Ci pożycza kasę nie obchodzi za bardzo to jak się tam znalazłeś, ale to że pożyczając Ci pieniądze ryzykują. I właśnie za to ryzyko płacisz dodatkowy procent. Zależy o jakiej kwocie rozmawiamy, ale jeśli chciałbyś się zaangażować w projekt internetowy, który przy konsekwencji i pracy generuje mi atrakcyjne dochody to chętnie Ci w tym pomogę i pokaże pewne rozwiązania. Kontakt znajdziesz na moim blogu. Z łatwością go odnajdziesz na tej stronie.


RE: Kredyt bez biku - Szaman1644 - 18-05-2013 09:00

Kurde dziwne masz podejście. Dopiero co się zarejestrowałeś i od razu Matka Teresa z ciebie wszystkim pomagająca.

Co do kredyty to na twoim miejscu bym nie brał, bo oprocentowanie realne nieraz przekracza 50%.


RE: Kredyt bez biku - szafranski - 18-05-2013 09:35

Takie są właśnie koszty tego, że ktoś kto pożycza ubezpiecza się od ryzyka i wie że jesteś zdeterminowany. Trzeba uważać, aby nie wpaść w taką pułapkę i nie startować z pozycji że muszę wsiąść ten kredyt.


RE: Kredyt bez biku - Mansfield - 01-06-2013 13:13

nie warto brać kredytów ludzie !!


RE: Kredyt bez biku - szafranski - 17-07-2013 12:21

Jestem podobnego zdania. Wszystko jest kwestią gospodarności i zarządzania zasobami. Jak również pohamowania i weryfikacji priorytetowych potrzeb.


RE: Kredyt bez biku - Traw3k - 17-07-2013 13:30

A mnie się wydaje, że lepiej obracać cudzymi pieniędzmi, niż swoimi - na przykład przy inwestycjach. Smile


RE: Kredyt bez biku - szafranski - 19-07-2013 20:34

Generalnie jest tak, że jeżeli inwestujesz nie swoje środki to dodatkowo ten stres, który na mnie spoczywa podczas inwestowania własnych środków na Forex musiałbym jeszcze spotęgować o obawę o to, co się stanie jeśli nie spełnię oczekiwań osoby, która powierzyła mi środki. Nie polecam takiego rozwiązania moim kursantom.


RE: Kredyt bez biku - cassh23 - 20-07-2013 13:06

(19-07-2013 20:34)szafranski napisał(a):  Generalnie jest tak, że jeżeli inwestujesz nie swoje środki to dodatkowo ten stres, który na mnie spoczywa podczas inwestowania własnych środków na Forex musiałbym jeszcze spotęgować o obawę o to, co się stanie jeśli nie spełnię oczekiwań osoby, która powierzyła mi środki. Nie polecam takiego rozwiązania moim kursantom.

Dokładnie


RE: Kredyt bez biku - szafranski - 21-07-2013 20:24

Dlatego zanim ktoś odważy się inwestować pieniądze choćby członka rodziny powinien wziąć to pod uwagę.