Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.xpango.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.xpango.com (/Temat-www-xpango-com-68702)



www.xpango.com - Szajmon - 02-05-2013 03:20

Nie byłem zbyt pewien, w którym dziale powinienem to umieścić. Jeśli zły to proszę o przeniesienie.

Zasada jest bardzo prosta.
4 kroki do zdobycia iPoda, czy smartfona. Oto one:

1. Rozpocznij przygodę z Xpango od utworzenia darmowego konta w serwisie.

2. Wybierz swój prezent z katalogu nagród w którym znajduje się najnowszy sprzęt elektroniczny.

3. Wykonaj oferty lub zapraszaj znajomych aby zdobyć kredyty.

4. Wymień zdobyte kredyty na swoją wymarzoną nagrodę. Wysyłka nagród jest zupełnie darmowa.

Dla przykładu iPod Shuffle otrzymuje się za zaproszenie 2 znajomych, którzy potwierdzą rejestrację. Prawda, że proste?


Dowody

Dowody potwierdzające wiarygodność serwisu Xpango

Cała koncepcja rozdawania nagród w Internecie wydaje się być nielogiczna, co z kolei powoduje, że osoby początkujące w tym temacie szybko zaczynają myśleć, że to jakieś oszustwo. Xpango działa od 2006 roku i w ciągu tych kilku lat, zostały rozesłane tysiące nagród do użytkowników z całego świata więc potwierdza to jego wiarygodność. Dodatkowym dowodem jest to, że pojawia się tam coraz więcej nagród otrzymanych przez Polskich użytkowników.

Oto przykład jednego ze szczęśliwców, którzy już otrzymali swój wymarzony sprzęt:
http://www.youtube.com/watch?v=_eNlOzFK748

Wiele więcej znajdziecie na YT.

Ja osobiście wybrałem Samsunga Galaxy s4.
Teraz kolej na Ciebie!


Osoby, które zarejestrują się przez mój link będą mogły za darmo prowadzić stronę pod moją domeną (np "www.twojnick.szajmon.pl").


RE: www.xpango.com - tomazzi - 02-05-2013 07:12

po pierwsze opcja szukaj nie gryzie i gwarantuję, że jak skorzystasz to nie upierdoli ci ani ręki ani nie połknie myszki

tak temat jest do przeniesienia, do kosza bo jest dublem


dodatkowo znajomość reg forum się kłania :

- brak czystego linku


www.xpango.com - yazir - 02-05-2013 07:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.