Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dystrybutor i 11l wody Aquarell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dystrybutor i 11l wody Aquarell (/Temat-Dystrybutor-i-11l-wody-Aquarell-68701)

Strony: 1 2


Dystrybutor i 11l wody Aquarell - Szajmon - 02-05-2013 01:54

Koszt zamówienia to 1zł. 11l wody za złotówkę to jak za darmo. Smile
http://myspring.pl/formularz-zamowienia?orderType=1&source=lp2

Po telefonie pracownika karta kredytowa jest obciążana na kwotę 1zł.
Dystrybutor odbiera pracownik firmy po 2 tygodniach lub można go po prostu kupić.

Regulamin:
http://myspring.pl/regulamin_try_and_buy.pdf


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - Szaman1644 - 02-05-2013 07:17

Ciekawa promocja. Nie wiesz do kiedy ona jest?


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - Szajmon - 02-05-2013 20:44

Nie wiem. Nawet w regulaminie nie podali, ale bogata firma to pewnie długo. Smile


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - mireck - 03-05-2013 00:11

Wygląda ciekawie, i zdrowo Big Grin


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - marcel_kk - 03-05-2013 10:39

Nie zapomnijcie doczytać umowę, okres testowania jest do 14 dni,
po nim trzeba urządzenie zwrócić albo zakupić, a to już koszt 235 zł lub 299 zł


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - tylkoja147 - 03-05-2013 11:47

nie zamawiam, bo pewnie mi nie przyślą i będę zmuszony do picia wody tylko z firmowego dystrybutora, jednakże szef mój jedyny i kochany i jedyny z trójcy zarządzania firmą zabrania mi już, bo ostatnio wydudniłem w godzinę 11 litrów wody pitnej czystej pochodzącego z czystego i kochanego życiodajnego źródełka 44444 niedaleko naszej pracy


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - tylkoja147 - 03-05-2013 11:48

jaką mam gwarancję że mi przyjdzie ? mam jakieś ubezpieczenie ? macie w tym jakieś doświadczenie ? jak nie przyjdzie to komu mam podać numer konta banklowego żeby przesłał należną kwotę odszkodowania ?


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - Szajmon - 03-05-2013 17:55

(03-05-2013 10:39)marcel_kk napisał(a):  Nie zapomnijcie doczytać umowę, okres testowania jest do 14 dni,
po nim trzeba urządzenie zwrócić albo zakupić, a to już koszt 235 zł lub 299 zł

Ameryki nie odkryłeś, o tym samym napisałem w pierwszym poście....


Pytania o gwarancje, że przyjdzie są wręcz śmieszne. To firma Nestle. Więcej chyba pisać nie trzeba. Jak nie przyjdzie to stracisz aż złotówkę. No masakra normalnie. Jak przyjdzie na pewno podpisujesz odpowiednie kwitki na dowód dla Ciebie i dla nich, że odebrałeś to danego dnia.
Im zależy na pozyskanie nowych klientów. Nie każdy kupi, ale wielu kupi dystrybutor i stale będzie zamawiać butle z wodą. Trochę logiki....
Poza tym zacznijcie do cholery czytać regulaminy. To na prawdę nie boli, a lenistwo śmierdzi.


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - marcel_kk - 03-05-2013 18:21

(03-05-2013 17:55)Szajmon napisał(a):  
(03-05-2013 10:39)marcel_kk napisał(a):  Nie zapomnijcie doczytać umowę, okres testowania jest do 14 dni,
po nim trzeba urządzenie zwrócić albo zakupić, a to już koszt 235 zł lub 299 zł

Ameryki nie odkryłeś, o tym samym napisałem w pierwszym poście....


Pytania o gwarancje, że przyjdzie są wręcz śmieszne. To firma Nestle. Więcej chyba pisać nie trzeba. Jak nie przyjdzie to stracisz aż złotówkę. No masakra normalnie. Jak przyjdzie na pewno podpisujesz odpowiednie kwitki na dowód dla Ciebie i dla nich, że odebrałeś to danego dnia.
Im zależy na pozyskanie nowych klientów. Nie każdy kupi, ale wielu kupi dystrybutor i stale będzie zamawiać butle z wodą. Trochę logiki....
Poza tym zacznijcie do cholery czytać regulaminy. To na prawdę nie boli, a lenistwo śmierdzi.

A komu by się chciało tyle zachodu za 11 litrów wody,
do tego dochodzi podawanie numeru karty nieznanej osobie (sic!)
A poza tym to oferta głównie dla osób co się decydują na zakup,
efekt mizerny jeżeli ktoś liczy na darmówke.


RE: Dystrybutor i 11l wody Aquarell - freecasch - 04-05-2013 13:50

kit w tą wode za ziko lepiej nie kombinować