Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta steam (/Temat-Sprzedam-konta-steam-68640)



Sprzedam konta steam - marbol - 30-04-2013 21:44

1.Konta steam :
2.Opis przedmiotu :
Mam na sprzedasz 64 konta steam z roku 2010, są na nich różne gry np. Red orchestra, Dota 2, Dark Messiah, Midnight Club 2, Tidalis, Metro 2033 itd. zależy od konta. Konta są założone przeze mnie. Założone były głównie z myślą o zimowym evencie 2010 w którym można było wygrać różne gry, ale żeby wygrać trzeba było mieć jakąkolwiek jedną oryginalną grę.
3.Kontakt :
•PW
•Email : [email protected]
•Steam : Marbol
4.Cena :
•Konto z największą liczbą gier - 20 zł
•Konta z klikoma grami - 15 zł
•Konto z jedną, dwoma grami - 5-7 zł ( do negocjacji )
5.Sposób zapłaty za przedmiot :
Gdy będzie dużo chętnych to zrobię aukcje na allegro. Tak to pozostaje przelew i zaufanie, ale wolałbym allegro, bezpiecznie i nikt nikogo nie oszuka.


RE: Sprzedam konta steam - miniek9090 - 03-05-2013 11:59

a masz może counter strike?


RE: Sprzedam konta steam - marbol - 05-05-2013 20:59

Sprawdzałem, niestety nic :/

EDIT:

Cena do negocjacji!!


RE: Sprzedam konta steam - marbol - 09-05-2013 12:43

Pilnie Sprzedam Konto Z Jedną Grą 2010 Rocznik Nie Banowany Za 1 $ Na Paypal!!


RE: Sprzedam konta steam - demi12125 - 09-05-2013 13:02

A nie jest tak, że jak ma się steam to counter strika można pobrać za darmo ? i inne gry też za darmo? ja tak mam...


RE: Sprzedam konta steam - marbol - 09-05-2013 18:05

Ciekawe jakim cudem? Pewnie masz jakiś craced steam jakiś szajs to nie jest prawdziwy steam.


RE: Sprzedam konta steam - CrisPL - 09-05-2013 20:42

Jaki sens takie konto jak wszystkie gry które akurat wymieniłeś są do zdobycia za free.


Sprzedam konta steam - surfer0700 - 26-06-2013 18:20

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.