Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Fake filmy (/Temat-Fake-filmy-68626)

Strony: 1 2


Fake filmy - benyamin - 30-04-2013 16:06

Siemka : ] postanowiłem stworzyć jak na razie bloga z filmami które będzie można pobrać. Oczywiście fake filmami Big Grin Postanowiłem stworzyć jeden plik i wrzucić go na firecash. I tu mam pytanie. Bo gdybym chciał być dokładny to musiał bym wrzucić ten plik kilka tysięcy razy i później w opcjach FC odpowiednio go później nazwać ( tytuł danego filmu) no i zmienić z 0.5mb wagę do 700mb. Ale z tym by było straaasznie dłużo roboty dla tego pomyślałem żeby albo stworzyć jakiś programy typu downloader który by stworzył złudzenie pobierania pliku ;D albo po prostu nazwać jeden plik dłuuugim ciągiem cyfr i liczb tak żeby jak popatrzy na jeden i drugi dosyć krótki link nie mógł stwierdzić że to jest to samo Big Grin


RE: Fake filmy - Szaman1644 - 30-04-2013 16:08

Ale wymyśliłeś. Filmów jest pełno w internecie za darmo, więc ludzie raczej nie będą pobierać. Zawsze można spróbować, ale raczej ten pomysł nie wypali.


RE: Fake filmy - bolo9797 - 30-04-2013 16:09

Hmmm jest cos takiego jak fakestaty??

@Edit
Dzieki za pomysl na nisze ^^


RE: Fake filmy - Szaman1644 - 30-04-2013 16:11

No pomysł zawsze jest jakiś. W sumie ze wszystkiego da się zarobić jak się wypromuje.


RE: Fake filmy - benyamin - 30-04-2013 16:26

(30-04-2013 16:08)Szaman1644 napisał(a):  Ale wymyśliłeś. Filmów jest pełno w internecie za darmo, więc ludzie raczej nie będą pobierać. Zawsze można spróbować, ale raczej ten pomysł nie wypali.

Wszystkiego jest pełno w internecie... Więc jak by takdo wszystkiego pesymistycznie podchodzić to naa 100% nikt by nic nie robił bo by stwierdził że to już w internecie jest


RE: Fake filmy - Szaman1644 - 30-04-2013 16:27

Masz rację, ale filmy są udostępniane za darmo, więc po co płacić.


RE: Fake filmy - WazzaP - 30-04-2013 16:29

(30-04-2013 16:27)Szaman1644 napisał(a):  Masz rację, ale filmy są udostępniane za darmo, więc po co płacić.

A filmy przed premierowe? Będzie popyt lecz chwilowy.


RE: Fake filmy - benyamin - 30-04-2013 16:30

(30-04-2013 16:27)Szaman1644 napisał(a):  Masz rację, ale filmy są udostępniane za darmo, więc po co płacić.

No ale tu raczej pobiera się za darmo. No chyba że trzeba zapisać się do jakiegoś konkursu w którym trzeba esa wysłać. Ale też jest pełno ankiet do wypełnienia za które nie trzeba płacić a po tym można spokojnie pobrać


RE: Fake filmy - Szaman1644 - 30-04-2013 16:33

Większość osób nie wie, że są darmowe ankiety i po prostu rezygnuje z pobrania. No jeżeli chodzi o przedpremierowe filmy to może i macie rację, że będzie popyt. Powiem szczerze, że dość ciekawy sposób i zawsze można spróbować.


RE: Fake filmy - benyamin - 30-04-2013 16:33

(30-04-2013 16:29)WazzaP napisał(a):  A filmy przed premierowe? Będzie popyt lecz chwilowy.

No też mam zamiar wrzucać takie które są przedpremierowe albo które weszły zaledwie kilka godzin temu. Wiem że popyt chwilowy na dany film ale w ciągu tygodnia wychodzi dużo filmów które być może będą ciekawe i będą chcieli pobierać. Po prostu nie tworze bloga na zasadzie stworze i będę czekał jak kasa leci, tylko stworzę, wypromuję trochę i będę aktualizował co 2-3 dni a jak będę miał czas co dziennie i wrzuce te kilka nowości