Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yamaha TZR 50 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Yamaha TZR 50 (/Temat-Yamaha-TZR-50-68617)

Strony: 1 2


Yamaha TZR 50 - Mksiak - 30-04-2013 13:43

Po wakacjach planuję zakup Yamahy TZR prawdziwej petardy wśród 50 2 Czy posiada ktoś może taką i czy mógłby wyrazić opinię o tym motorku Lol Ile wam spala, czy jest drogi w utrzymaniu itd


RE: Yamaha TZR 50 - badii - 30-04-2013 13:47

Info od znajomego :
"Trzeba miec gruby portfel by sobie na Niej pojezdzic". Motorek fajny, ale za duzo chla. Nie lepiej poczekac na samochod?:> ten dzwiek w Yamahie jest przerazajacy, takie pierdzikolko Big Grin


RE: Yamaha TZR 50 - xJAmaTOx - 30-04-2013 14:22

Petarda wśród 50 beka

Chłopie po co Ci to ścigaczopodbne gówno ? Poczekaj na prawko, potem kup samochód, motor.. Coś w co warto zainwestować.. Teraz kup sb skuter.. jest bardziej mobilny

Przekonałem się na własnej skórze..
Jedynie szukaj jakiegoś 125/50
Aha. I zamiast Plastikowego TZR zastanów sie na Aprilką RS


RE: Yamaha TZR 50 - vankosiara - 30-04-2013 15:05

@up
A czy RS'ka sama nie ma tony plastiku, który po ślizgu przy 60km/h będzie do wymiany pokerface ?

Jamato ma rację, szukaj 125 zarejestrowanych na 50 ale to jest duże ryzyko. Pierwsze lepsza kontrola i nie będzie fajnie. No i w dodatku takie wersje są droższe, bo kontrahenci musieli wcześniej dać w łapę Wink

Polecam zaczekać do 16rż i zdać prawko A1 (do 125ccm) albo do 18 i zdać A2 (od 18rż, motocykle do 48KM).

Chyba, że tak bardzo się upierasz na to 50-tkę to od siebie polecam Aprillie RS, lecz wersję naked (bez bocznych plastików itp) albo Rieju RS2. Obydwa posiadają silnik Minarelli więc osiągi są zbliżone do siebie.


RE: Yamaha TZR 50 - Mksiak - 30-04-2013 15:05

Dzięki za opinie Lol Czyli tak jak większość moich znajomych, użytkowników z forach internetowych tak i wy odradzacie mi, więc coś w tym jest Idea
W sumie racja, a chińskiego szitu nie opłaca mi się teraz kupować szkoda kasy lepiej na prawko faktycznie.


RE: Yamaha TZR 50 - Mksiak - 30-04-2013 15:07

To mi pomogliście dzięki Smile i mam jeszcze inne wyjście kasę teraz przeznaczę na prawko, a obecnie będę jeździł komarem hehe Jestem w trakcie renowacji 1969 r to jest porządna maszyna, a nie chinole Smile


RE: Yamaha TZR 50 - bolo9797 - 30-04-2013 15:14

% zaraz sobie nabijesz jak tak posty bedziesz pisal...
Jest funkcja edytuj.


RE: Yamaha TZR 50 - vankosiara - 30-04-2013 15:20

W takim razie nie ma sensu.

Sam miałem zadawać ale zanim się do tego zebrałem, zanim kasę uzbierałem (nadal zbieramLol) to egzaminy bym skończył mając 17lat czyli bym pojeździł tylko rok Wink A cena też nie jest mała, oscyluje w 600-800zł, ale czasem drożej (u mnie w mieście kosztuje tyle samo co A2 czyli 1000zł pokerface).

Ogółem rzecz biorąc 95% chinoli to faktycznie gówna.. Polecam skuter Yamaha Aerox. Również fajnym wyborem jest motorower Barton Sprint, jest chińska produkcja lecz parę ważniejszych części jak skrzynia, gaźnik etc. pochodzą z Japonii. Produkowany od 2009/10. Używkę z 11' kupisz za 2,5tys. Miałem okazję nim pojeździć ponieważ znajomy go posiada i jak na chinola to cholernie pozytywnie mnie zaskoczył Wink Warto dodać że nowe cylindry są tanie. Za ok. 200zł możesz kupić komplet by ulepszyć sobie go na 80 Wink

@down
Motor to jest silnik a motocykl to jest pojazd na dwóch kołach Angry


RE: Yamaha TZR 50 - Masakra - 30-04-2013 15:25

Kup sobie 125/50 motor, a najlepszy i najmocniejszy z nich to jest Cagiva Mito. Dociaga do 200km/h, 40km + zajebisty wyglad. Jedyny minus to to, ze jest cholernie drogi, no ale za jakosc sie placi Smile Ponizej 5tys nie wiem czy jakis dostaniesz..

@up Yamaha aerox owszem jest bardzo dobrym skuterem, ale jest jednym z najdrozszych skuterow.


RE: Yamaha TZR 50 - xJAmaTOx - 30-04-2013 15:38

@Masakra to że zobaczyłeś na YT jak kolo jedzie nią 200km/h to nie oznacza że każda tak jedzie.. Zębatki miał założone na prędkość, a mocy zero..
Moim zdaniem takim czymś strach jechać +150 km/h