Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sklep internetowy to gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak sklep internetowy to gdzie? (/Temat-Jak-sklep-internetowy-to-gdzie-68603)

Strony: 1 2


Jak sklep internetowy to gdzie? - karatorq - 30-04-2013 10:07

Witam,


Chciałbym założyć tani sklep internetowy. Obecnie nie stać mnie na drogi.

Chciałbym aby w sklepie można było wystawiać dosyć dużo produktów, by można było wiązać z allegro(niekonieczne), łatwa obsługa i uwaga: automatyczna wysyłka przedmiotów na email, po wpłacie(czyli współpraca z payu, profitsms.pl(lub ktoś poleci może coś lepszego) itp.

Poleci ktoś coś?

Jak zły dział, to przepraszam.


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - Rafiks1992 - 30-04-2013 12:02

Hy pomysł masz niezły, ale wątpię że będzie dużo osób z tego korzystać mając dziś dostępne serwisy takie jak allegro, ceneo itp Tongue najlepiej byłoby nie kupować sklepu tylko samemu stworzyć stronę, kupić jedynie hosting i domenę tak myślę Smile masz mnóstwo sklepów do pobrania za darmo jako stronę, wystarczy troszkę pozmieniać w php i gotowe. Takie jest moje zdanie.


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - karatorq - 30-04-2013 17:43

rozumiem, dobry może i pomysłSmile


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - Karczu - 30-04-2013 18:32

Jak chcesz korzystać z płatności online i z automatycznej wysyłki towaru na emaila, a w dodatku nie zapłacić dużo, a mieć coś solidnego, to zainstaluj sobie WordPressa, wybierz fajną skórkę (najlepiej kafelkową) i kup plugin TradeMatik (koszt kilkadziesiąt złotych, solidne działanie, dobry support, wszystko śmiga aż miło).

To integrujesz sobie z DotPay, który obsługuje płatności online (polskie banki + karty + PayPal) i możesz ustawić, że plik wysyła po dokonaniu płatności.

Mam takie rozwiązanie na http://sklep.uploaduj.com - zobacz sobie jak to wygląda Smile

Powiem Ci, że testowałem wiele systemów przed TradeMatikiem... Przymierzałem się zarówno do płatnych rozwiązań, jak i darmowych. Ale ten dla mnie jest the best z praktycznie każdego względu.


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - karatorq - 02-05-2013 10:12

Zerknę na to, jednak dotpay z tego co wiem nie jest zaufane, czy można korzystać z payu?


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - Sandra RC - 07-05-2013 16:36

To co opisujesz w pierwszym poście ewidentnie wskazuje na to, że potrzebujesz platformy. Na RedCart.pl nie ma limitu produktów czy kategorii, można sprzedawać pliki wirtualne, automatycznie wysyłać je do Klienta przy zmianie statusu zamówienia. Sam panel administracyjny jest bardzo czytelny i intuicyjny (do sprawdzenia podczas bezpłatnego okresu testowego!), a w ramach stałej opłaty za sklep w ramach standardu masz wszystkie integracje: z płatnościami (PayU również), kurierami, porównywarkami cen, itd. Zaglądnij na RedCart.pl , założy sklep testowy i przetestuj pod kątem swoich potrzeb.

Sandra Kozubal
RedCart.pl


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - Mksuzi - 07-05-2013 16:39

Polecam prestashop + ładna płatna skórka.

Możesz pod niego podpiąć każdą płatność i dokonać każdej integracji.

Wszystko po polskiemu, serwis rozwijany. Nic tylko ściągać i używać.


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - GrzesiX - 07-05-2013 17:25

Tutaj powinieneś znaleźć coś dla siebie Smile

http://www.opensourcecms.com/scripts/show.php?catid=3&category=eCommerce


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - piotruss96 - 11-05-2013 07:52

ale na poczatku proponowal bym przeanalizowac czy to tobie sie oplaci
bo sklepow internetowych jedt bardzo duzo w sieci i bedzie ci sie ciezko przebic


RE: Jak sklep internetowy to gdzie? - danielkos83 - 15-01-2014 00:14

Prestashop + własny serwer. Jeydne słyszne rozwiązanieSmile