Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Brak PTZ za grę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Brak PTZ za grę (/Temat-Rozwiazane-Brak-PTZ-za-gre-686)



[Rozwiązane]Brak PTZ za grę - tuki15 - 02-01-2010 13:54

W sylwka udało mi się w końcu założyć konto. Wszystko było fajnie- po zalogowaniu 2 PTZ na wstęp, potem gra i kolejne 33 PTZ. Problem w tym, że kiedy dałem next po grze miałem ino 2 PTZ ;/. Pisałem już 2 maile do lockerz (support) ale nie wiem czy to coś da bo najpierw mi napisali, że PTZ wyświetlają się dobrze bo naprawiali już błędy. Czy komuś jeszcze się to zdarzyło?


RE: Brak PTZ za grę - Kilol - 02-01-2010 13:55

Niebawem powinni oddać ci 25 PTZ za grę. Dlaczego 25 PTZ ? Ponieważ jest to średnia ilość PTZ wygranych w grze.Wink


RE: Brak PTZ za grę - jacekchr4 - 02-01-2010 15:10

Powinni dać Ci punkty niebawem. Możesz jeszcze raz spróbować otworzyć grę tutaj masz link: http://www.lockerz.com/game-ptzCatch

Ale na razie radze poczekać w spokoju. Tongue


RE: Brak PTZ za grę - tuki15 - 02-01-2010 15:51

Grę próbowałem już włączyć drugi raz ale się nie da ;P. Dzięki za szybką odpowiedź, lecą repy Wink


RE: Brak PTZ za grę - Dani3lxD - 02-01-2010 18:20

miałem to samo ;] przy restocku oddali mi punkty za grę - 28 dlaczego 28ptz ? bo tyle nazbierałem -.-

a teraz mam 160ptz i jest lajcik

a żeby odpowiedzieli ci na maila to musisz mieć super farta. bo teraz mają dużo osób w nosie ;]


RE: Brak PTZ za grę - mariush666 - 25-01-2010 17:01

Witam!
Ja nie wiem gdzie w tą grę zagrać, mógłby mi ktoś pomóc, bo jak się zalogowałem pierwszy raz to żadnej gry nie było.
Proszę o odp.


RE: Brak PTZ za grę - Bolt - 25-01-2010 17:05

Teraz usunęli tą grę


RE: Brak PTZ za grę - sajgon666 - 26-01-2010 11:43

aha a jest jakakolwiek mozliwośc zagrania w taką grę bądz inny sposób zdobycia sporej ilości punky ow??


[Rozwiązane][Rozwiązane]Brak PTZ za grę - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.