Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Getin Online - opinie, sugestie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Getin Online - opinie, sugestie (/Temat-Getin-Online-opinie-sugestie-68598)



Getin Online - opinie, sugestie - paskur - 30-04-2013 07:18

Siema,
szukałem banku który jest 100% darmowy, oprócz alior sync znalazłem tylko Getin Online, konto bodajże skarbonkowe/swobodne.

Czy ktoś miał z tym bankiem styczność ?

Interesuje mnie 100% darmowy bank, nie tak jak w banku, że jakieś wymagania płatności do karty za darmo itd.


RE: Getin Online - opinie, sugestie - skuzz - 06-06-2013 18:42

paskur polecam Ci Meritum Bank aktualnie z tego co widzę mają najatrakcyjniejszą ofertę konta (wszystko za darmo - bez kruczków), a do tego dobre oprocentowanie lokat i k. oszczednościowego a to też nie jest bez znaczenia Smile


RE: Getin Online - opinie, sugestie - skuzz - 06-06-2013 18:46

acha co do Getin Online to zakładałem tam tylko lokaty online (najlepsze na rynku) i byłem bardzo zadowolony, niestety teraz praktycznie nie opłaca się trzymać kasy na lokatach powyżej 3 miesięcy, najlepiej wybrać dobre konto oszczędnościowe, stąd moje zainteresowanie meritum bank.