Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego (/Temat-Szablony-po-TenTego-2-0-3-od-Lesnego-68594)



Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - Leśniczy - 29-04-2013 21:08


Tytułem wstępu: Zajmuję się tworzeniem szablonów graficznych pod skrypt TenTego. Jest to darmowy skrypt (jeśli chcemy usunąć autorów ze stopki płącimy 60zł 'darowizny' ale można z niego korzystać również zupełnie za darmo) na którym można załozyć portal a'la kwejk. Sama strona TenTego TUTAJ. Gwoli ścisłości można spotkać mnie również na oficjalnym supporcie skryptu TenTego pod tym samym nickiem co tutaj. Jeśli masz dla mnie propozycję współpracy, chcesz żebym zrobił Ci szablon na zamówienie (cena od 100zł, rośnie proporcjonalnie do życzonych sobie fajerwerków) lub postawił cały serwis na TenTego, skontaktuj się ze mną.

A więc jeśli masz swoją stronę a'la kwejk lub chciałbyś taką założyć, być może ten temat jest dla Ciebie.



Temat będzie z czasem acz nieregularnie aktualizowany o nowe propozycje.

Małe FAQ:
- Kontaktuj się ze mną przez prywatną wiadomość na forum.
- Ceny są na tyle niskie, że nie ma możliwości negocjacji, szanujmy się nazwajem.
- Udzielam gwarancji rozruchowej, tzn. ze strony szablonu ma wszystko działać. Jeśli coś jest nie tak rozwiązuję problem, ale tylko jeśli dotyczy on mojego szablonu. Nie odpowiadam i nie pomagam w jego późniejszych modyfikacjach (za darmo).
- Z szablonem możesz robić co Ci się podoba, oprócz jego dalszej sprzedaży.
- Jak do mnie piszesz to najlepiej zwracaj się na Ty, to tylko internet. Dobry kontakt = owocna współpraca.
- Nie zajmuję się pisaniem modyfikacji.
- Jeśli masz narzekać, że za drogo, albo, że Ty robisz takie w 15 minut to daruj sobie komentowanie tematu i idź je robić, a potem zarabiaj miliony albo oddawaj je za darmo, droga wolna.



1. Funky

Kolorowy i wesoły szablon stworzony pod Skrypt Ten tego 2.0.3. W skład paczki wchodzą pliki szablonu oraz plik zawierający logo w formacie .psd. Mogę też zrobić logo (gratis) na wzór tego z szablonu jeśli kupujący sobie życzy/nie posiada Photoshopa. Posiada wysuwane menu. Likebox na potrzeby demo podlinkowany do tego co było pod ręką, wiadomo, że po kupnie link jest do zmiany, ale chyba nie muszę tego tłumaczyć.


Screeny:


[Obrazek: screen1sc.png]


[Obrazek: ss2oy.png]



Demo szablonu Funky

login: test
pass: test

Cena: 30zł 25zł
Płatność: Przelew



RE: Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - Leśniczy - 09-05-2013 16:42

2. Blue

Styl w ciemnej kolorystyce, na dole miejsce na likebox.


Screeny:


[Obrazek: o8z8.png]



Demo szablonu Blue

login: test
pass: test

Cena: 30zł 25zł
Płatność: Przelew


Uwaga! Przy kupnie dwóch szablonów zniżka: 50zł za oba



RE: Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - Leśniczy - 19-05-2013 13:33

Odświeżam


RE: Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - Leśniczy - 27-05-2013 19:57

P-P-P-Podbicie!

Oczywiście do każdego z tych szablonów logotyp w gratisie.


RE: Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - Leśniczy - 14-06-2013 23:23

Zniżka, od teraz szablony po 25zł, 40zł za oba na raz!

Szablon Blue został delikatnie zmodyfikowany, pasek z komentarzami i głosowaniem zostały ''wyjęty" i umieszczony na dole, zmienione tło likeboxa, pola do wpisywania i buttony zrobione w gradientach.


Szablony po TenTego 2.0.3 od Leśnego - surfer0700 - 16-07-2013 22:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.